Wpis z mikrobloga

no elo mireczki! chciałbym sie pochwalić moim nabytkiem i moim pierwszym, własnym samochodem, zarobionym za własne pieniądze. beemka póki co wyglada zwyczajnie, ale plany są - gorzej z funduszami :( małymi kroczkami z brzydkiej poczwary stanie sie piękną bestią, to tylko kwestia czasu :) 1999rok, 318i, 118KM, pomimo słabej powłoki lakierniczej w przedliftowych e46 tutaj stan wręcz perfekt :) owszem, ma parę wad, ale jak na 17letnie auto nie ma na co narzekać #pokazauto #chwalesie #bmw #samochody
misticusa - no elo mireczki! chciałbym sie pochwalić moim nabytkiem i moim pierwszym,...

źródło: comment_RCkgO2kh6xaRfXFaVhIIyqiTcFgcn5Te.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@geuze spokojnie, nie musisz mi mówić takich rzeczy :) to, że jestem gówniarzem nie znaczy, że nie wiem o tym, że mechanika jest najwazniejsza :) silniczek obejrzany pod każdym kątem, głowica bez wad, cylindy i tłoki proste jak trzeba, zawieszenie, układ kierowniczy bez szwanku, oleje i filtry wymienione (to jest zabieg konieczny po kupnie nawet kilkuletniego auta moim zdaniem, nawet jak sprzedawca zapiera się, że wymieniał) hamulce czeka remont wiosną, są na
  • Odpowiedz
spokojnie, nie musisz mi mówić takich rzeczy :) to, że jestem gówniarzem nie znaczy, że nie wiem o tym, że mechanika jest najwazniejsza :)


@misticusa: to dobrze. Niemniej jednak ja takie auto zostawiłbym w stanie oryginalnym, aby jak najlepszym i nie przejmował się tym, jak wygląda - przy takim silniku 18 celowe felgi, m-pakiet etc. uważam po prostu za śmieszne. Sprawdzałeś ile z tych kucy zostało jeszcze na kołach? Ja sam
  • Odpowiedz
@Blooregard_QKazoo u znajomego mechanika, przyprowadzając mu auto zawarliśmy umowę, że odda mi auto w 100% sprawne, wszystko co powinno być zrobione zostało zrobione :) i tak prócz przepływomierza i króćca od układu chłodzenia musiałem m.in. planować głowicę, ale zrobione więc nie muszę się martwić :)
  • Odpowiedz
@Blooregard_QKazoo niestety część tylko powiedział :( auto świeżo sprowadził i nie do końca wiedział co sprzedaje, ja miałem o aucie większą wiedzę niż on xD no ale cóż, ważne, że teraz nie sprawia kłopotów
  • Odpowiedz
@misticusa: Jak będziesz dbał to będziesz zadowolony z tego autka. Nie słuchaj Januszów z passeratti i golfów, chcesz modować furę to moduj tylko w dobrym kierunku - bo Cię nie tylko zjedzą Janusze ale i fanatycy BMW. A jak będziesz chciał zostawić furę na dłużej zawsze możesz odkładać i zrobić swapa na coś z R6 - M52 (2.8) lub M54 (2.5 / 3.0).
  • Odpowiedz