Wpis z mikrobloga

no elo mireczki! chciałbym sie pochwalić moim nabytkiem i moim pierwszym, własnym samochodem, zarobionym za własne pieniądze. beemka póki co wyglada zwyczajnie, ale plany są - gorzej z funduszami :( małymi kroczkami z brzydkiej poczwary stanie sie piękną bestią, to tylko kwestia czasu :) 1999rok, 318i, 118KM, pomimo słabej powłoki lakierniczej w przedliftowych e46 tutaj stan wręcz perfekt :) owszem, ma parę wad, ale jak na 17letnie auto nie ma na co narzekać #pokazauto #chwalesie #bmw #samochody
misticusa - no elo mireczki! chciałbym sie pochwalić moim nabytkiem i moim pierwszym,...

źródło: comment_RCkgO2kh6xaRfXFaVhIIyqiTcFgcn5Te.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@misticusa: fajne autko, ale uważam, że 18 cali i m-pakiet zupełnie nie pasuje do Twojego silnika. No, ale to Twój samochód i Ty masz być zadowolony. Jako posiadacz e46 mogę polecić ledowe lampy z tyłu, fajnie wyglądają nocą.
  • Odpowiedz
@misticusa: Mam identyczne BMW, tylko rocznik 2000. Samochodem jeździ mi się świetnie, ale wydałem już mnóstwo kasy na naprawy i lawety. Nie życzę Ci tego samego. Oby służył jak najdłużej. :)
  • Odpowiedz
@misticusa: listwe nad rejestracja w kolorze za 130zł kupiłem, komplet klamek w kolorze za 120zł - polecam wymienić bo robi robotę ta zmiana motzno ;]
Niech służy - też posiadam e46 w titansilber kolorze ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@misticusa: Jak można kupować kilkudziesięcio letnie złomy bo BMW bo 118 koni. 118 koni to to może miało za czasów swojej młodości. To już nie lepiej kupić coś młodszego, praktyczniejszego? Ja rozumiem, że pasja, hobby i w ogóle no ale to przekracza wszelkie granice opłacalności.
  • Odpowiedz
  • 0
@n4nowaty: klamki laduja w kolorze obowiazkowo! :D juz patrzec na nie nie moge :(
@baxiu90: ojciec ma 2.5motor w swojej - robi robote, takze zazdroszcze :)
@WildBill: staram sie walczyc z tymi stereotypami :D
@Varien: pasja ani hobby nigdy nie byly oplacalne :) owszem da sie to polaczyc z zarobkami ale to udaje sie malemu odsetkowi ludnosci
  • Odpowiedz
pierwszym, własnym samochodem

1999rok, 318i, 118KM

zmienię tylko końcówkę na tzw. "dwururkę" :)

18calowe kółko

ewentualnie m-pakiet


@misticusa: niby to Twoje pieniądze i nikomu nic do tego co robisz z samochodem ale przemyśl czy na pewno chcesz iść tą drogą, naprawdę chcesz wprowadzać w życie stereotypy o BMW? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Varien: Napęd na tył + przyjemniejsze zawieszenie niż w hehe passacie b5 tdi hajlajn, niestety w tej kategorii nie ma alternatywy dla katowanych, wielokrotnie bitych BMW i gnijących również bitych Mercedesów C z 500 000 km realnego przebiegu (no chyba że komuś nie przeszkadza #!$%@? powolny automat w IS300 albo brak mocy w IS200, tylko że te auta z kolei też są często droższe)
Do tego jak spadnie śnieg to można
  • Odpowiedz
@xetrov myślałem, że stereotypy o BMW polegają na upalaniu zagazowanego 1.6 pod tesco czy na jakimś boisku, niewrzucaniu kierunkowskazów czy chamskim zachowaniu na drodze oraz do innych użytkowników :) ale czy wiąże się to z wyglądem? owszem, jak ktoś wrzuca chińskie felgi albo jeszcze gorzej - kołpaki udające alusy, lexus looki, miliard spoilerów, wymyślnych laminatów i nie wiem co jeszcze to można mówić o stereotypie :D moim zdaniem, jak ktoś ma ładną,
  • Odpowiedz
spokojnie :) naoglądałem się dość tych wieś tuningów :) w planach jakieś 18calowe kółko, ładny wydech, wymontowania haka, ewentualnie m-pakiet (ale to w dłuższym odstępie czasowym - "m-pasztet" kosztuje)


@misticusa: w aucie z tego rocznika to ty lepiej weź się za mechanikę, a nie ładowanie w szrot, żeby wyglądał mniej jak szrot... Minimum wymień WSZYSTKIE możliwe filtry, płyny, rozrząd (jeżeli nie masz potwierdzenia na papierze, kiedy był zmieniany) razem z pompą
  • Odpowiedz