Wpis z mikrobloga

@sqach: w tym przypadku 40-50zl/h jak podrosniesz 80-120

choc tak mieszy nami jak sobie pomysle ze np pojde za dwa dni na masaz za 80zl/h ktory jest prostacka umiejetnoscia albo badanie za 120zl ktore tez jest idiotycznie proste do opanowania to nie moge zrozumiec kogos kto siedzi 2-3 nad czym stakim i ktos mu doradza 150zl za usluge jako calosc, to tak jakby dostac szmata w twarz
@twardyy: no wlasnie dlatego pytam bo kompletnie nie mam pojęcia na temat cenników, byłem na kilku stronach firm, i ceny były niesamowicie różne, do tego stopnia, że aż postanowiłem pokazac i zapytać tutaj. wydaje mi się że ceny na tych stronach zależą od regionu i doświadczenia osob które tam pracują, a przecież (jakby nie patrzeć) to zawodowcy.

@wnocy: Dzięki, starałem się zrobić przede wszystkim mocno czytelniejsza niż firmia miała wcześniej
@sqach: Wydaje mi się że w "Oferta" w pierwszej linijce ("Druk Wielkoformatowy") wyraz "wielkoformatowy" powinien być z małej litery.

Co do ceny, to też jestem zdania, że nie mniej niż 500zł.
@bazingaxl: A czy ja napisalem cos odnosnie cen? Wyceniaj sobie jak chcesz, rynek zweryfikuje. Dla kogos z doswiadczeniem zrobienie takiej strony nie bedzie stanowilo ani wyzwania ani nie zabierze mu to duzo czasu - to byl glowny przekaz mojego posta.
@bosfor606:
ciężko określić kiedy zacząłem naukę, zrobiłem technikum inf kilka lat temu, ale nie robiłem nic w zawodzie po szkole, więc jeśli przyąć że start mojej nauki to rozpoczęcie technikum to z 8 lat temu... ale serio nic nigdy po szkole nie robiłem zwiazanego z komputerami

nie liczyłem godzin, ale około 2 dni po pracy i z przerwą na wyjście z kumplami wieczorem