Wpis z mikrobloga

@easy_tf:
Normalny proces.
Ludzkie ciało zawsze reaguje z opóźnieniem, na wszelki wypadek, gdyby bodziec okazał się przypadkowy, nie adaptuje się do niego przez jakiś czas.
Kiedy CUN wyłapuje powtarzalność, zaczyna proces adaptacji do nowej sytuacji, bo skoro to się powtarza, znaczy, że jest ważne.

Masz rzadsze treningi, dodałeś kalorii, hormony się zmieniły i oto efekt.
@easy_tf:
A, bo Ty wierzysz w teorię kaloryczną?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak widzisz, ona się nie sprawdza, bo wydatkujesz mniej, dołożyłeś nawet 200, a waga w dół.

Dodaj następne 200, nie zaszkodzi, choć ja bym poczekał jeszcze z tydzień na tym poziomie.
via Android
  • 0
@Gavroche: Dzięki. Jakieś podstawy do trzymania diety muszę mieć bo moje ciało ustawione jest chyba na maksymalne obroty i tyle jedzenia co w siebie ładuje bez ogólnego planu bym raczej nie dopilnował :P
@easy_tf:
Słaby pomysł.
Licząc zabijasz w sobie zdrowy apetyt i dlatego musisz pytać w Internetach, "dołożyć czy jeszcze nie"?
Normalnie byś wiedział, bo byłbyś bardziej lub mniej głodny, w zależności od stanu organizmu i jego aktualnych potrzeb.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@easy_tf: Przeczytałem tylko pierwszą wiadomość i skoro przy 6 treningach w tygodniu na 4000 kcal waga szla powoli do przodu to przy 3 treningach na 4200 kcal zaleje Cię fatem. Nie po dniu czy trzech, po dwóch tygodniach.

Zostaw 3800-4000 kcal w dni treningowe, w dni nietrenigowe obniż do 3300-3400 kcal.
@feniks_pn: W 20 reps squat program to trochę inaczej wygląda, 1 seria na nogi przykładowo więc ciężko to odnieść do zwykłego 5x5. Ale ogólnie objętość w dół i intensywność w dół z tym, że progresujesz co sesję.