Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam co ma być takiego realizującego w podróżowaniu po świecie?
Byłem na różnych kontynentach w różnych miejscach nie zrobiło to ze mnie lepszego człowieka. Co jest za granicą takiego, że jest to marzenie większości kobiet aby tam podróżować?
#podroze
  • 27
  • Odpowiedz
@MojaMatka: @white_duck: @wendy_z_breaking_bad: @wysuszony: to chyba głównie zależy od człowieka.

Michał z 'w #!$%@? na krzywy ryj' wiele razy mówił, że ta podróż do Rosji (to była jego druga wyprawa na wschód) trochę zmieniła jego postrzeganie świata i samemu można zaobserwować po jego filmikach, że ten człowiek potrafi wziąć życie za mordę i nim kierować. Spójrzcie też na takiego Tonyego z bunkrowniema.pl ( @tony_halik ). On to chyba
  • Odpowiedz
Jeździłem z ludźmi co właśnie uwielbiają podróżować i po dwóch godzinach w Luwrze gdzie spędziłem osiem godzin większość odpadła.


@MojaMatka: Ej ale spędzenie pół dnia w muzeum się nijak ma do podróżowania. Ja bym pół godziny nie zdzierżyła bo to raczej rozrywka dla pasjonatów sztuki i historii.

Nie rajcuje cię to nie wydawaj na to kasy, proste. Ja lubię lowcostowe wyjazdy stopem, z namiotem, hajsu tyle co na bułkę z parówką.
  • Odpowiedz
@Juel:

Nie rajcuje cię to nie wydawaj na to kasy, proste

No ciekawe. Ja nie mówię że jeżdżenie jest be.
Tylko piszę o osobach których największym marzeniem jest rzucić wszystko i jeździć po świecie resztę życia. Że to pieprzenie którego już nie chce się słuchać. Może i są tacy ludzie ale 20% populacji?
  • Odpowiedz