Wpis z mikrobloga

@Qrix: gruszka to wykopowy konfident - taki #!$%@? co wszystko wie - pewnie zalozyl nowe konto bo nie ma zycia realnego. Kiedys mial konto platkiowsiane i madrzyl sie jak zyc w norwegii - tak wymadrzyl ze wrocil ale ale !! "jeszcze tam wroci" :) wykopowy #!$%@? taki
  • Odpowiedz
Może mi ktoś streścić kim był @Gruszka92, co to za akcje z donoszeniem i czemu usunął konto? Jakoś wszystko mnie to ominęło, a widzę, że często jest wspominany. Po tagach szukam i niewiele znalazłem


@Qrix: nie podbijajmy mu atencji, bo wróci ze swoim contentem
  • Odpowiedz
@Qrix: @Qrix: To nie jego pierwsze usunięcie konta. Przy poprzednim usuwaniu konta, gruszka wrzucił link do opisu zgłoszenia usunięcia jego konta, w którym można było anonimowo postować co tylko się chce, i zrobił się tam mirko4karachan. Co do donoszenia to z tego co raz podawał to #!$%@?ł trzech kolesi, którzy pisali o samobójstwie, kolesia, który jeździł samochodem po narkotykach i coś tam o mowie nienawiści. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Qrix: Mnie jego donoszenie nie dotknęło bezpośrednio więc ja tam go lubiłem. Charakterystyczny był. Legendarne donoszenie stało się jego znakiem rozpoznawczym, nie wiedziałem że usunął konto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qrix: różne rzeczy zgłosił. Na jego obronę - część słusznie. Np. maltretowanie kota postowanie przez gimbazjalistkę na Youtube, czy próbę samobójczą ogłoszoną na mirko. Część takich działań zakończyła się jak najbardziej szczęśliwie i w ogóle.
Zgłosił też Axelio za naruszanie ciszy wyborczej.

zrobił się tam mirko4karachan


@Horvath: co tam się #!$%@?ło, chłopie...
Ślad jest tu: http://www.wykop.pl/tag/czatgruszki/ - za pomocą web archive pewnie ktoś dostatecznie wytrwały dojdzie do oryginalnego
  • Odpowiedz
@tyrald: I zgłosił Zbyszka Stonogę i tego Mirka co jeździł po dragach do Ubera żeby go nie zatrudnili... Pozostałe zgłoszenia o których wiem były wg mnie ok. No może oprócz ciszy wyborczej chociaż nie znam szczegółów.
  • Odpowiedz