Wpis z mikrobloga

Cześć! Zastanawiam się nad wyborem telefonu. Telefon do pracy nie do zabawy więc ma trzymać długo, nie zwalniać, nie psuć się i być po prostu wygodny.
Mam do wyboru
Sony xperia z3
Iphone 5s 16gb
Samsung galaxy s5 neo
samsung galaxy A5

Co brać? Z góry dzięki!
#kiciochpyta #telefony #pytanie #ios #android
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UrDoingItWrong: iPhone jeżeli chcesz mieć w miarę stabilny system.
Osobiście sam korzystam z A5 i jestem w pełni zadowolony, żadnych przycięć, aparat robi super zdjęcia, LTE więc skrzynka pocztowa zapitala, nawigacja googla płynnie chodzi, możliwość otwarcia dwóch okienek w tym samym momencie ( ). Ogólnie A5 jest szybkim i dobrym telefonem, ( ͡º ͜ʖ͡º)

Napisz jeszcze co to za
  • Odpowiedz
@UrDoingItWrong: To szczerze polecałbym A5, dużo ludzi narzeka na Xperie, a w iPhonie brakuję multitaskingu.
S5 Neo mam go u siebie na punkcie w pracy i A5 jest dużo lepszy od niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bateria przy codziennie ~godzinie rozmów wytrzymać potrafi do 2dni, kupisz jakiegoś powerbanka i będzie cacy ( )
  • Odpowiedz
@LudzikIT A5 robi okrutnie złe zdjęcia, wziąłem skupioną i próbowałem focusować swoją Z5 premium to męczył się niebagatelnie.

Codzienna godzina rozmów i chyba nic poza tym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UrDoingItWrong: Mając do wyboru średniaki i flagowca od Sony, dlaczego polecacie Szajsunga zamiast Z3?
Mam ten telefon, nie narzekam bo nie ma na co. Telefon mam od sierpnia i nigdy się nie zaciął, zdjęcia wychodzą o niebo lepsze niż w tym A5 czy Neo. Jakim trzeba być fanbojem, żeby mówić że średniak jest lepszy od byłego flagowca?
Bierz Z3 - bateria trzyma 2 dni przy samym dzwonieniu, SMSach(tryb Ultra Stamina
  • Odpowiedz