Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: Chociażby przyzwolenie na stracenie suwerenności przez Polskę.
W momencie kiedy Polska zaczyna podnosić się z kolan, zaczynają się twoje działania mające na celu opluwanie patriotów. Następna sprawa to multikulti które popierasz i propagujesz mimo że masz przykłady w zachodniej europie jak to się kończy. No i oczywiście ciągłe trollowanie.
  • Odpowiedz
Polska podnosi się z kolan. Korea Północna też. Oczywiście nic z tym nie mają wspólnego upolitycznione media ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Luka_Wars: Przypomnij mi ilu dziennikarzy straciło pracę jak PO doszło do rządów:):) ??

To znaczy to jest antypolskie? Multikulturalizm sięga II RP. Przykład Europy też z d--y, bo najwięcej na kontynencie mamy terrorystów narodowych, a nie islamistów.
  • Odpowiedz
Przypomnij mi ilu dziennikarzy straciło pracę jak PO doszło do rządów:):) ??


@pawelmikolajczyk313: To ty mi przypomnij. Nie mówimy o radzie tylko wywalaniu dziennikarzy.

Tak tak największym problemem są narodowcy a nie miliony żołnierzy przebranych za uchodźców którzy nienawidzą europy. Ja odnoszę wrażenie że ty może i posiadasz taką wiedzę(no bo nie da się tego nie widzieć) ale skrzętnie manipulujesz dla własnych potrzeb czy też korzyści finansowych.


Ale ja swoją
  • Odpowiedz
Ale ja swoją wiedzę opieram o dane statystyczne. Co roku w Europie prowadzi się jakieś 200 spraw dotyczących aktów terrorystycznych. Przeważająca większość dotyczy ruchów narodowych i separatystycznych.


@Luka_Wars: źródło? :)

@pawelmikolajczyk313: To ty mi przypomnij. Nie mówimy o radzie tylko wywalaniu dziennikarzy.


@Luka_Wars: Jeżeli nie pamiętasz no to bardzo mi przykro manipulancie.
  • Odpowiedz
pawelmikolajczyk313: Zarzucasz mi manipulację, ale nie potrafisz obalić tego co napisałem. Prawo Goebbelsie.


@Luka_Wars: Jak na razie to nie mam czego obalać. Wciąż nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie.

@pawelmikolajczyk313: Gaś uśmieszek. Proszę - EUROPEAN UNION TERRORISM SITUATION
  • Odpowiedz