Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

Fakt że Was tu wołam oznacza, że możecie podać swój adres na stronie wykopoczty bo paczka jest dla Was gotowa (nawet jeśli dostaliście informację w mailu, że nie jest). Prosiłabym o szybkie podanie adresu lub wrzucenie zdjęcia przesyłki, żeby umożliwić sobie podanie adresu!

@100piwdlapiotsza: @19RosicKy89: @aaxxyyzz: @alkif: @ann_onim: @Aureos: @baba_na_wykopie_chlopom_ciezej: @Bajek: @bambo92: @barov07: @barytosz: @batgirl: @blisher: @borsiu: @Brodzacy_w_Zbozowej: @Bugiii: @chafer: @ciapek8: @cimathel: @Colo99: Proszę o przeczytanie wpisu u góry.
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch: Czy możesz zapytać mojego obdarowywacza kiedy ma zamiar nadać paczkę? Chodzi o to, że nie wiem jaki adres mam podać. Ogólnie mieszkam w Norwegii, a jutro rano wylatuję do Polski i będę tam do 19.05. Jeśli wysłałby na dniach to może lepszym rozwiązaniem byłby polski adres (oszczędność czasu i pieniędzy na wysyłkę)
  • Odpowiedz
@Deszczowy_Smok: To dostaniesz inną osobę :) Są ludzi, którzy dali d--y nic nie pisząc i są ludzie którzy przygotowali dla nich paczkę. Nasz system ich usunie i zostaną tylko Ci co coś przygotowali :)

@slawek89: Jasne, już pytam :)
  • Odpowiedz