Wpis z mikrobloga

#wykopoczta

Fakt że Was tu wołam oznacza, że możecie podać swój adres na stronie wykopoczty bo paczka jest dla Was gotowa (nawet jeśli dostaliście informację w mailu, że nie jest). Prosiłabym o szybkie podanie adresu lub wrzucenie zdjęcia przesyłki, żeby umożliwić sobie podanie adresu!

@100piwdlapiotsza: @19RosicKy89: @aaxxyyzz: @alkif: @ann_onim: @Aureos: @baba_na_wykopie_chlopom_ciezej: @Bajek: @bambo92: @barov07: @barytosz: @batgirl: @blisher: @borsiu: @Brodzacy_w_Zbozowej: @Bugiii: @chafer: @ciapek8: @cimathel: @Colo99: Proszę o przeczytanie wpisu u góry.
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kicioch: Dzięki, poszło. Może zaktualizuj tekst na stronie wykopoczty bo obecnie jest tam podany limit 3Mb i to może spowodować, że wiele ludzi będzie miało problemy. Przewiduje, że sporo osób będzie wgrywać zdjęcia w przysłowiowe "za pięć dwunasta". ;)

Jak rozumiem, teraz dostanę na mejla adres osoby do której wysyłam paczkę?
  • Odpowiedz
@korodak: Czemu dajesz mi znać godzinę przed zakończeniem akcji? 2 tygodnie były. Przeproś lepiej osobę która dla Ciebie przygotowała paczkę i napisała list...

@roszej: Działa, działa :) Usuń ciasteczka, powinno pomóc
  • Odpowiedz
@kicioch: Do galerii trafia zdjęcie, które ja wykonam czy osoba która paczkę otrzymała? Zdjęcie zaraz wrzucę ale list muszę przepisać, żeby jakoś ładniej było, a nie chcę żeby w galerii takie bazgroły były. :P
  • Odpowiedz
@kicioch:

1. Nie podawałem w ogóle swojego adresu nigdzie.

2 Dopiero wczoraj/dzisiaj otrzymałem jakieś powiadomienie na maila odnośnie komentarza i informacji odnośnie akcji. Jeżeli w ogóle dostanę jakąś paczkę to na pewno zachowam się fer i odeślę tej osobie coś również ale nie sądzę że coś dojdzie.
  • Odpowiedz