Wpis z mikrobloga

jezu mirki, czuje jakbym umierał

nie chce mi się totalnie nic, i to jest stan trwający już X miesięcy (wcześniej było trochę lepiej), ani pracować (boże, czuje się wtedy jak Dumbledore w tej scenie jak Harry mu musi wcisnąć do ryja zły eliksir), ani jakieś kreatywne rzeczy robić - zero weny i czegokolwiek, ani nawet mi się filmów, seriali, czy innego gówna nie chce oglądać, gierki to już w ogóle można zapomnieć (zbyt dużo zaangażowania wymagają)

i tak sobie leżę, i leżę, i przez ten czas niezajęty czymkolwiek sensownym cały czas tylko myślę, i myślę, i to nie prowadzi do niczego dobrego oczywiście

nie mam siły, ani motywacji, ani nie chce mi się z tym nic robić, żeby pójść do terapeuty, czy innego psychiatry

czuję, że marnuję życie, jedyne co mi sprawia przyjemność to jedzenie i a-----l

w sumie nie wiem po co to tu piszę, ale nie mam za bardzo gdzie indziej tego napisać a w końcu się chociaż trochę wygadam na nocnej póki za wiele osób nie czyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
samo zabranie się do napisania tego posta to już tygodniowy wysiłek mmmm :3

ktoś coś podobne odczucia? ... halo? ...

#nocnazmiana #gorzkiezale #oswiadczenie #antonirysuje
AntoniRysuje - jezu mirki, czuje jakbym umierał

nie chce mi się totalnie nic, i to...

źródło: comment_nwxf0FGHRWOnqD3qP7o8pDT6udQ5088n.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AntoniRysuje: No witam :)

Jak w zeszłym roku rzuciłem swoją pracę, tak sobie siedzę, trzeci miesiąc leci.
Cieszy mnie jedzenie i a-----l, mimo że nie jem dużo (dieta) to piję standardowo.
Żyję z oszczędności, jeszcze mogę sobie na to pozwolić, ale już się zebrałem i wysyłam CV. Życie jest piękne gdy możesz spać do 14 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AntoniRysuje: ja tam z jakieś pare miesięcy luźne podejście do życia. Nie chce Ci sie to nic nie rób. A jak Ci sie zachce to zrób. Nic na siłę. Może musisz odpocząć ( ͡° ͜ʖ ͡°) robote mógłbyś sobie jakąś tylko ogarnąć, żeby czasami wyjść do ludzi no a resztę to j---ć system ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AntoniRysuje: Wyjdź do ludzi


A tak serio, to po prostu trzeba się wziąć w garść i tyle. Mi to troche czasu zajeło, czasami wraca. Najlepiej jak masz jakieś hobby czy pasje, to zawsze pomaga. Jak nie masz, to znajdź. Gry czy serialu to tylko zabijacz czasu. Dopóki nie masz jakiegoś hobby, są bezużyteczne.
  • Odpowiedz