Wpis z mikrobloga

Mircy, poradźcie!
Czy aktualizacja #windows7 HP do #windows10 ma sens? grać w gry nie mam czasu, chciałem pouczyć się solidworksa na wersji z torrentów (od czasu uczelni zapomniałem jak to lata...), jednak słyszałem że w7 blokuje piraty. Jak to jest? jakie są jeszcze pulsy/minusy przesiadki?
  • 6
@MaddoxX1911: Tak gurwa... Jakakolwiek przeglądarka internetowa pod W10, to porażka... Strony ładują się po kilka minut. Strony... #!$%@? panel ustawień i historia potrafią się "kręcić" 5 minut, zanim się załadują... Dosłownie 5 minut... Przy dwóch otwartych kartach...
@Muspi_Merol: no to może już czas zmienić tego pentium 4 i 512mb ramu na coś szybszego?

kup maca za 5k to będziesz super szybki a windzie 10 nie można nic zarzucić, sam ją mam na hdd 5400 w laptopie i jest ok, a na ssd byłoby cudownie
@MaddoxX1911: Ale na 8.1 potrafiłem otwierać w Chromie tyle kart, że nie mieściły się już na pasku, do tego gierka internetowa i youtube w tle - wszystko działało płynnie. Teraz otwieram 3 karty i już muli, YT przerywa, ustawienia ładują się kilka minut...