Wpis z mikrobloga

Wczoraj wchodzę sobie do Galerii Katowickiej ubrany w czarną kurtkę, miałem na sobie kaptur bo deszcz padał i chustę typu komin (tzw. Head) naciągniętą na pół twarzy, na ramieniu czarną torbę. Postanowiłem zaśmieszkować i w tych drzwiach obrotowych krzyknąłem "allahu Akbar!" XD i po dwóch sekundach konsternacji dodałem "żartowałem"... No i słyszę zza pleców głos " za takie żarty możesz w mordę dostać". Odwracam się, przykładny ojciec rodziny, ogolony na łyso 30-letni na oko Mariusz z żoną i małym dzieckiem. Musiał pokazać jaki z niego alpha male. Mógł mi #!$%@?ć w mordę, nie poszedłbym z tym na policję (możecie mówić hehe patrzcie jaki prawilny jp chłopaczyna, ale ja zwyczajnie mam taki kodeks moralny, nie kapuję na policji chyba że w skrajnych przypadkach). .
Nie wiem co on chciał mi zasugerować? Że mam tak nie żartować bo ktoś inny może mi zrobić krzywdę? Nie! Chciał wyjść na samca przodowego, bo w tych drzwiach obrotowych było w tamtym momencie z 15 osób. Taki złodupiec z typka.

#katowice #coolstory #truestory #allah
  • 124
@chuckmls: ale ja w ciągu roku może z 20 dni zarzucam benzo... Tylko jak wiadomo taki clonazepam działa nawet 3 dni. Może to była wina benzo, że to zrobiłem, może nie. Dla mnie to jest zupełnie naturalne odwalanie takich inb. CZŁowiek ma bliżej do 30 lvl niż do 20 aprzez życie #!$%@? z xD na mordzie, wysokim poziomem szydery i cynizmu. A wykopkom to nie pasuje. I spoko., ale oni myślą
@Donk_von_Fisher: A jak by tak załóżmy:
Do Europy, przyjeżdżają ludzie z krajów 3 świata, którzy to np po wykrzyknięciu "BABALUBA" zarażają inne osoby śmiertelną chorobą, która w ciągu 10 sekund zabija (dla nieprzystosowanych organizmów) na ŚMIERĆ! No ale tak jak wymyślamy dalej to ... Akurat kilka sytuacji miało miejsce w niedalekich krajach, takich jak niech będzie Czechy, czy choćby rosja. No i Polska mówi, ej przyjmijmy kilku takich typów, do nas,
@Donk_von_Fisher: Oj wariacie będziesz miał co wspominać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Naprawdę to co napisałeś to wygląda jak opowieść jakiegoś 12 latka, no i te żartowałem po 2 sekundach (skoro chcesz AŻ tak smieszkowac to po co to dodawać ?). Ktoś napisał, że by ci łeb dał a Ty odrazu, że go sprzedasz (konfident detected). Naprawdę Tylko zazdrościć takich wspomnień i przeżyć (na rozmowy przy pierwszym piwie