Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jednak użytkownicy wykop to mentalne ameby i #!$%@? umysłowe których tata dotykał za młodu w ptaka


@piekarSOAD: Zgłosiłem to jak tylko to przeczytałem. User zbanowany, komentarz usunięty.
Zachęcam do rozpruwania się na moderacji, nie dajmy zrobić z wykopu chlewa.
@piekarSOAD: Pamietam wczorajszy wpis, sam chcialem napisac cos wiecej na ten temat ale slabo mi kiedy mysle o takich dziewczynach. To jest przerazajace ze dziewczyny zamiast zajac sie zyciem analizuja na jakim portalu i jak zostanie odebrane wrzucanie golej dupy.

Zachecanie innych dziewczyn piszac o agencjach wylapujacych mlode gwiazdy.
Troche szkoda mi dziewczyn ktore chca zarabiac na byciu piekna. Konkurencja jest tak duza ze prawdopodobnie zmarnujecie kupe czasu, w koncu dacie
@piekarSOAD: Zoinks! You've taken a wrong turn.
Let's split up, gang. If you're looking for an image, it's probably been deleted or may not have existed at all.

If you are looking for groovy images, visit our gallery!
co za gość, kolejny, który uważa, że one robią to dla "plusów na Wykopie". Zaraz padne ze śmiechu (znowu).
@piekarSOAD: mnie zawsze jedno interesuję. Jak wiadomo internet nie zapomina i wrzucając zdjęcie swojej twarzy, pieroga i innych części ciała to trzeba mieć świadomość że one tam zostaną już na zawsze. Idąc dalej tym tropem taka kobieta po czasie poznaje faceta powiedzmy że ma świadomość tego że pieróg jego żony jest dostępny dla wszyskich jego znajomych i to akceptuje, ale po czasie maja dziecko i ono też może znaleść tego pieroga
@ronica: Bo ja wiem czy przeciętna? Chciałbym spotykać tyle przeciętnych kobiet na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chyba że tylko tak wygląda na zdjęciach)
@piekarSOAD: Dobrze prawisz mirku, #!$%@? czasem sięga tu stanu krytycznego.
Pokazuje swoje ciało to niech pokazuje, ale nie powinna oczekiwać, że wszyscy będą to pochwalać i jej bronić.
Ekshibicjonizm przeszedł dzięki internetowi na kolejny etap. Teraz nie trzeba ganiać po ulicach pokazując
O #!$%@?, człowiek chce wyrazić swoją opinię, w tym przypadku niepochlebną i z miejsca nazywane jest to bólem dupy.

@kaarp: > "Żyjemy w świecie, w którym u kobiet praktycznie promuje się tylko piekno. Nawet jak laska jest sławna to w 90% musi być ładna bo inaczej nic nie osiągnie. Warto żeby to się zmieniło i żebyśmy zrezygnowali z pięknego ideału kobiety, a zaczęli pracować nad inteligentnym."

Słuszna uwaga, ale obawiam się,