Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@piekarSOAD:

Szczerze mówiąc, to częściowo rozumiem Twój wpis, ale jednak nie przemawia do mnie część jego treści, którą uznałbym za po prostu ubliżającą.
Generalnie, to swoją wypowiedź (które jednak rzadko tu publikuję), skierowałbym do większego grona, ale po prostu nie chce mi się zaznaczać nicków tych wszystkich użytkowików.

Zgodziłbym się z Tobą z tym, że bardziej szanowałbym kobietę, która byłaby w stanie porwać mnie zarówno swym uśmiechem, jak i umysłem, a
"Jasne, że jestem próżna, ale nie zależało mi na nabijaniu punktów".Tak, tak... Każde działanie ma jakąś motywację, np. prostytutki robią to dla kasy, nimfomanki dla przyjemności, więc sorry uważam, że z Tobą nie jest inaczej. Jestem przekonany, że ego leci Ci w górę, gdy czytasz te wszystkie komenty.


@piekarSOAD: ale ty jesteś #!$%@?ęty xD Przecież już na początku napisała, że jest próżna. Nie wiem czy znasz definicję tego słowa, więc Ci
@Jendor: Weź pod uwagę, że jednak, co może być dla niektórych szokujące, bardzo wielu ludzi w naszym społeczeństwie "#!$%@?" zachodowi już dawno dorównało, a dziewczynka zamieściła swoje zdjęcia nie na polskim portalu, więc jedyny jej błąd polegał na tym, że napisała skąd jest, jednak że to wywoła ataki wiedzieć nie mogła, bo przecież jest wiele polskich portali gdzie wielu ludzi eksponuje się w ten sposób i nikt o to pretensji nie