Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piekarSOAD: Twoim problemem jest to, że za bardzo interesujesz się poczynaniami innych. Poczynaniami, które nie mają na Ciebie żadnego wpływu, ani nie krzywdzą nikogo. Dlaczego zatem czujesz potrzebę oceny i podzielenia się nią w internecie? W celu?
Czy nie fajnie byłoby skupić się na swojej realizacji, celach, pracy nad sobą?
  • Odpowiedz
Zaznaczę tylko, że sam fakt, że go to wkurza sprawia, że ich poczynania mają na niego wpływ : )


@kaarp: ale to raczej jego problem, a nie tych ludzi :)
  • Odpowiedz
@rajet: Pewnie tak. Dlatego też on wyraża swoje ubolewanie, a nie oni. Co ma wpływ na przykład na Ciebie. Jesteśmy częścią jednego globalnego społeczeństwa i prawie wszystko co ktokolwiek na świecie robi ma lub będzie miało wpływ na nasze życie.
  • Odpowiedz
@rajet: jestem obserwatorem. Jeśli mam opinię, to ją wyrażam. Największy wpływ ma to chyba z tego względu, że obawiam się, iż moja siostra czy córka mogą zakumplować się z kimś takim jak OPka. Poza tym nie lubię jak pewne pojęcia są przeinaczane lub mówienie o "zaściankowej Polsce" i "cywilizowanym zachodzie" (tak, tym cywiilizowanym zachodzie, gdzie uchodźcy gwałcą kobiety na ulicy).
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: śmieszy mnie ten ból dupy i ściana tekstu, która mówi, że to JA właśnie mam rację.
A #!$%@? masz.
Hurr durr, stulejarstwo, hurr durr taka pusta, hurr durr atencja...
Laska jest wolna, robi co chce i nie robi nikomu przy tym krzywdy, handluj z tym, nie oglądaj, dodawaj tagi na czarną listę. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Pięknie można dorobić filozofię do pokazywania tyłka. A stulejarsto tutaj silne. Dzień po dniu dzieje się życia cud :)


@PiewcaPozogi: To nie jest zwykłe pokazywanie tyłka, ona chciał dać wyraz swojej empatii do tego co dzieje się na świecie. Jej goła dupa symbolizuje przemiany jakie zachodzą w umysłach młodych ludzi, pokazuje brutalność dzisiejszego świata. To nie tylko goły cyc to wołanie do nas, wołanie o prawdę i pokój na świecie
  • Odpowiedz
@4kroki: Hitler też był wolny, nie robił nikomu krzywdy i robił co chciał. Jakby Mein Kampf było wydane w formie e-booka i miałoby #!$%@? recenzje to nie byłoby drugiej wojny światowej. Reagować trzeba szybko.
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: ale wiesz, że największy ból dupy mają ci, co w życiu nigdy cycków nie widzieli? Ci co mają ciasne umysły i #!$%@? mentalne tak głęboko w sobie, że uważają swoją opinię za prawdę objawioną?
  • Odpowiedz
ale gardze tobą polaku zaściankowy. Chce to niech sobie pokazuje. Boli cie #!$%@? że ma więcej karmy od ciebie czy co? Pieniędzy ci nie ukradła więc o #!$%@? się spinasz?


@CleverLawyer:

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało przekazane do moderatora. Zajmiemy się nim najszybciej jak to będzie możliwe.


Idź robić chlew gdzie indziej.
  • Odpowiedz