Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to taka laska się z nimi umówi i jeszcze da dupy


@piekarSOAD: Dupy za przeproszeniem i tak i tak da każda więc o co Ci chodzi? I nie mów mi, że umawiając się z laską na randkę nie myślisz o seksie tylko dlatego, że jeszcze nie widziałeś jej pieroga. #!$%@?! Można być inteligentną kobietą i #!$%@?ć się jak króliczek. Seks nie urąga inteligencji a pokazywanie pieroga świadczy raczej o jakimś
  • Odpowiedz
@PanJakubek: Ogólnie to można mieć sobie spokojnie o to ból dupy. Jesteśmy częścią jednego społeczeństwa i każdy jej czyn ma, albo będzie miał wpływ na moje życie. Dla przykładu jakby nie było hejtów i nikt by nie pisał, że jest głupia to inne by podchwyciły i mielibyśmy nową modę. Pewnie przeciętny mężczyzna powinien się cieszyć, gorzej jak ma córkę...
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: Nie rozumiem tej gównoburzy.
Głupie panny muszą sie dowartościowywać na każdym kroku. Jedne trzymają przy sobie grono frajerów,którzy za nimi latają,inne chodzą do klubów ubrane jak ku#@y i sprawdzają ilu na nie poleci, a jeszcze inne wrzucają gołą dupę do sieci i podbudowują swoje ego ilością plusów i wiadomościami od napalonych typów.
No i co z tego?
Na pewno nie traktowałbym poważnie dziewczyny,która wrzucała swoją twarz w komplecie z
  • Odpowiedz
@piekarSOAD: W samo sedno kolego
Poczytałem sobie komentarze tej panny, jedną z rzeczy na która zwróciłem uwagę to że ma strasznie wybujałe ego o sobie. Każda fala krytyki jest komentowana przez nią jako "cebularze z Polski" "ból dupy" Oczywiście przy tym banda stulej od razu się zbiera, aby wyzwać od głupków zaściankowych bo nie rozumiesz co ona chciał przez to wyrazić wolna i wyzwolona kobieta.
No rzeczywiście druga Maria Skłodowska-Curie
  • Odpowiedz