Wpis z mikrobloga

Dostałem kolejny telefon, UMI Iron Pro. Długo nad nim myślałem, czy brać go czy nie, bo dość mi się podobał i podobał więc go zamówiłem. Dzisiaj go otworzyłem i wiecie co? Jest naprawdę ładny ! serio, nie jest czarny, nie jest tak, jak widać na zdjęciach - jest jakby ciemno grafitowy, ten kolor jest dosłownie 'wyrafinowany'. W dodatku telefon dopracowany w najmniejszych detalach (no może oprócz lekko wystającego aparatu :P) , ale np przyciki fizyczny są tez delikatnie szlifowane, no po prostu elegancja francja. I ta dioda w nietypowym miejscu - wisienka na torcie. Może niektórzy powiedzą "okropne srubki", ale one imo dodają uroku :) I w dodatku praktycznie czysty android 5.1, zabieram się na głębsze testy - Za tydzień będzie jego recenzja :)

#majsterpirzu #chinskiecuda #itemyzchin #android
Pobierz Pirzu - Dostałem kolejny telefon, UMI Iron Pro. Długo nad nim myślałem, czy brać go c...
źródło: comment_Arxw3JjeA3xI5DsSPpwNvR8yk7N08Ouh.jpg
  • 21
@znikajacypunkt: Racja. na pewno WIELKI PLUS za to, że nie wypuszczają co tydzień telefonów, a jak wypuszczają to zazwyczaj dopracowane produkty. Jeszzcze elegancko zapakowany.
@WhyCry: Sam kupuję, teraz kupiłem u Goldwaya z -10usd za reklame podczas recenzji, nie wiele ale zawsze coś :)