Wpis z mikrobloga

Mirki opowiem wam żenującą historię ze swojego życia :)
Miałem jakieś 17 lat.W weekend z kumplami piliśmy. Po skończonej imprezie odprowadziłem ziomka do domu i zacząłem wracać do siebie. Byłem tak napruty, że w pewnym momencie zatrzymałem się przed jednym z bloków i usiadłem na schodach przed wejściem do budynku żeby chwile dojść do siebie. Jakiś czas później zaczepił mnie #rozowypasek który też skądś wracał i zaprosił mnie do siebie, żebym u niej jeszcze zabalował. Wchodzę do środka i okazało się, że to jakaś studentka która mieszka ze swoja koleżanką.Obie takie 7/10 :)
Siedzę sobie tak i siedzę i nagle obie znikają. Za chwile wracają obie nago i zaczynają się do mnie dobierać.
Wiecie co zrobiłem? Uciekłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy już nie były obce kontakty z #rozowepaski, ale takiego obrotu sprawy się nie spodziewałem i w przypływie paniki dałem nogę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do dziś tego żałuje strasznie :D
#truestory #zzyciawziete
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przynajmniej syfa nie złapałeś


@oranzmetylowy: czymże jest syf (i gumki) do wyleczenia przy możliwości zaliczenia dwóch starszych lasek w wieku lat 17... mając 17 lat jakby się na mnie rzuciły studentki 7/10 to pewnie bym dał sobie palca uciąć.
  • Odpowiedz
Wygląda na zarzutkę ale jak nie to jesteś frajerem, wybacz ;D


@Inhibitor: Jest frajerem bo odezwał się w nim głos rozsądku?

Może nie jest jakimś stulejarskim napaleńcem który rucha wszystko co mu pod fiuta podleci?
  • Odpowiedz
@rainkiller: ja to przedstawiłem w formie zabawnej historii. Nastolatki maja różne perwersyjne marzenia i śmieszne jest to, że przerosła mnie sytuacja :) Jedno to mieć fantazje a inna sprawa to rzeczywistość i faktycznie chęć uczestniczenia w czymś :)
Nie rozpatruje tego w kwestiach czy dobrze czy źle się stało. Stało się jak się stało i tyle :)
  • Odpowiedz
@Bozyszcze: Lew-Starowicz napisał w jednej z książek, że mężczyźni pożądają kobiet, ale jeszcze bardziej się ich boją. I gdyby zrobić taki eksperyment, że nagle przed mężczyzną pojawiłaby się naga kobieta, to on by najpewniej uciekł. xD
  • Odpowiedz
@dex_ter: jakby się nie spodziewał to całkiem możliwe :) Ja dałem dyla ,bo nie spodziewałem się takiego obrotu wydarzeń. Nie miałem czasu nawet się zastanowić. Nic nie planowałem i stąd moja reakcja zapewne
  • Odpowiedz