Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki

Jakich używacie słuchawek do csgo ? Wiadomo rozchodzi się o jak najlepsze identyfikowanie pozycji przeciwnika na podstawie odgłosu jego kroków, szykuję się do zakupu słuchawek gdzies do 250zł, póki co moim faworytem jest sound blaster tactic 3d rage ze względu na wbudowaną kartę muzyczną ponieważ nie chce mi się bawić w kupowanie osobnej, oraz ze względu na 7 głośników umieszczonych w każdej słuchawce, macie jakieś propozycje?

#csgo #pcmasterrace #sluchawki
  • 18
@mar1in: Gdzie przeczytałeś o 7 głośnikach w każdej słuchawce?
Gracze to chyba lubią być ruchani za pomocą takich głupich haseł,"gamingowe","przestrzenny dźwięk"...
Kup sobie HyperX Cloudy,które są kopią słuchawek muzycznych (Takstar Pro80).
@Finesta mnie nie interesują muzyczne słuchawki, ja potrzebuję słuchawek do cs'a nie będę w nich słuchał muzyki, potrzebuje takie dzięki którym będę miał jak najlepszą orientacje położenia przeciwnika na podstawie dźwięku, nigdzie nie czytałem, dzisiaj je oglądałem i sprawdzałem, faktycznie jest 7 kanałów w każdej słuchawce i dzwięk płynnie przechodzi po tych kanałach, dokładnie kanałów jest 6 i jeden subbufer
@mar1in: a, pomyliłem troche budżet, bo to są za 600zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak, mają zajebisty mikrofon, leżą na uszach po 16h i nie powodują że uszy odpadają, no i są lekkie i mają wytrzymały kabel