Wpis z mikrobloga

Ech, właśnie obejrzałem taki dokument "Dama" o Marii Kaczyńskiej. Nie wiem, czy ktoś kiedyś słyszał. I przyznam, że choć jestem facetem, to mnie jakoś ten film poruszył, bo opowiada o kobiecie naprawdę pełnej klasy, charyzmy, ciepła. Jaki był Kaczyński - każdy może sobie oceniać sam, to już polityka. Ale jego żona, na co dzień w mediach może trochę wyśmiewana (a i sam się z niej śmiałem, jak ją pokazali po raz pierwszy; że taka brzydka, z irytującym głosem itd. - dziś mi za to głupio), była naprawdę prawdziwą Damą. Znała kilka języków, była bardzo inteligentna, poza tym widać, że bardzo kochała męża.
Tak to głupio jest na świecie, że dopiero po śmierci się kogoś widzi inaczej... W każdym razie polecam dokument, bardzo ciekawy :)

#film #filmy #mariakaczynska #dokument #polska #pierwszadama #kino
  • 4
@whysooseriouss: Pamiętam jak Majewski śmiał się na tvnie w swoim programie, że Kaczyńska niosła do samolotu rządowego reklamowke mała i niby tam miały być kanapki dla męża.
Co zrobiła Kaczyńska? Wysłała do Majewskiego taka sama reklamowke z kanapkami w środku i pozdrowieniami. Oczywiście w formie żartu.

Co by zrobiła Komorowska?
Obawiam się, że chciałaby zdjąć program z anteny xD