Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #polityka #heheszki #nowoczesnapl

Fajnie, że Polsat prawilny i nie stronniczy i pyta o konkrety. No i tutaj ładnie obsmarował mądralińską Gasiuk-Pihowicz.

1. Program na 18 zdań i jej mina - bezcenne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Liderzy opozycji i brak ustaw - ładnie to podkreślił redaktor
3. Niemiłosierne #!$%@?, że ustawy wymagają niebywale dużo czasu. No racja, ale #!$%@? bez przesady, jej wymówki miażdżą :D
4. Odnośnie projektów ustaw, słowo klucz "myślę" (przypomnę, że ta pani to nie pierwsza lepsza z .N, ale rzeczniczka tej partii): myślę, że w przyszłym tygodniu; myślę, że o zmianie finansowania partii; myślę, że tak xDDDDDDDDDDD super wiedza jak na rzeczniczkę, w końcu jestem poważnym politykiem, ta partia jest poważna
4,76. KORWiN
5. "Jesteśmy merytorycznyni" ----> minutę później "nie chciałabym wdawać się w szczegóły"
6. wisienka na torcie - co 3. zdanie po niewygodnym pytaniu "bo PiS to, bo PiS tamto" ------> jesteśmy merytoryczni :)

Super partia bulwo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Erhard - #neuropa #4konserwy #polityka #heheszki #nowoczesnapl 

Fajnie, że Polsat ...
  • 12
@Erhard:

... które będą realizowały nasze założenia programowe będą dotyczyły między innymi mmm eee uum yyy przywilejów yyyy em związkowych yyy będą dotyczyły także związanych z budżetem[...]


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Erhard: Nie jestem fanem Nowoczesnej, ale to chyba odrobinę za wcześnie, aby sugerować jakoby Polsat był obiektywny. Obiektywny będzie dopiero wtedy jak zjedzie/zaatakuje każdą partię w Polsce (Najlepiej używając konstruktywnej krytyki), ale zapowiada się obiecująco : )
@Erhard: smutam z takiego rzecznika bo Petru jest spoko. Może się ogarną, mają w końcu 4 lata. Obecny rząd daje duże pole do popisu by będąc nawet słabą opozycją zyskać poparcie (PiS też był #!$%@?ą a z PO wygrał).
@tony_soprano: no mnie to zastanawia, że rzeczniczka partii a nie potrafi wypowiedzieć się w istotnych sprawach dotyczących partii. Z czego to wynika - z tego, że ona jest nieogarnięta, czy z tego, że Swetru to trochę, hehe, zamordysta niczym Kaczor? Mniemam, że i jedno i drugie :)
jestem ciekaw opinii dwóch naczelnych sympatyków .N, zatem summon @sermaciej, @Majk_
Nie uważacie, że Petru powinien rozważyć zmianę rzecznika i nie być zamordystą jak Kaczyński, skoro biedna rzeczniczka nie wie co i jak z projektami ustaw? Trochę boli też, że @sermaciej wielokrotnie bronił .N jako "najbardziej wolnorynkowej opcji w Sejmie", a tutaj ta Pani odżegnuje się od tego "pragmatyzmem", który, jak mniemam, jest jak jej "merytoryczność", czyli rozmemłany jak Wipler po
@Erhard: Cytując klasyka

Pis was tak nie wydymał jak wydyma was Nowoczesna...

Nieciekawie to wygląda. Tusk też się usprawiedliwiał pragmatyzmem jak go pytano o jego liberalizm gospodarczy. Albo ta pani nie ma pojęcia jakie zmiany wprowadziła by jej partia co jest strasznie smutne albo partia ma strasznie płynny ten program że zmienia się wraz z rozwojem wydarzeń i jest kierunkowany pod badania opinii społecznej. Czyli nie żadni liberałowie a ludzie chcący
@RolandoMaran: kek, przecież ja sympatyzuję dość mocno z Wiplerem, nawet czerpałem z jego pracy magisterskiej do mojej pracy licencjackiej. Ma swoje wady, ale lubię go. Rozumiem, że odrobina satyry i barwności jest zakazana? :) Brak odbioru to Ty masz w swym czerepie bez krzty humoru :<<<<