Wpis z mikrobloga

- 52zł za jakość HD miesięcznie!
- mała ilość seriali
- mała ilość filmów
- brak polskich napisów

Oto netflix!

Czym tu się podniecać?

#netflix #netflixpl #seriale #filmy
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- napisy sobie wrzucasz jakie chcesz, czy to w przeglądarce czy w playerze jakim chces(kmplayer/vlc/potplayer) bo filmy można normalnie pobierać


@Jurigag: co jak co, ale na Netflixie też można wrzucić (przynajmniej w wersji Silverlight. w HTML5 nie udało mi się znaleźć) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prawie wszystko oglądałem na Netfliksie z polskimi napisami rok-półtora temu.

Do Silverlighta ładujesz napisy dfxp (jakieś silwerlajtowe). Znalazłem konwerter srt→dfxp (w
  • Odpowiedz
po polsku nie trudno znalezc film na chomiku, czy cda, ale filmy po angielsku sa trudno dostepne, wiec od dawna mialem konto na netflixie jak chcialem ogladac cos w oryginale. teraz moge to robic bez dodatkowych oplat za proxy - sama radosc. jeszcze zeby tylko hulu.tv i dailyburn bylo i moglbym nie wracac do stanow
  • Odpowiedz
To, że oferta językowa w tej chwili nie jest rozwinięta nie oznacza, że tak już zostanie.


@tatwarm: więc ja nie płacę za coś co jeszcze nie jest rozwinięte. Jak się rozwiną to może wtedy.
  • Odpowiedz
@Deba:

Jestem ciekawy dlaczego ludzie uważają tą usługę za "hit" a ty niestety tego powodu nie podajesz


1. Legalnie możesz oglądać filmy. To jest duży plus. Chyba że rzeczywiście ktoś ma to w------e, to już jest raczej uzależnione od jednostki (chyba że ktoś kolekcjonuje płyty w domu ;) ). Czy netflix jest idealny? Nie, idealnie to by było mieć kombo z netflixa, amazon prime i hulu. Nawet w x2 cenie aktualnego netflixa, ale niestety będzie to cena ponad x3. Wtedy by się miało wszystko.
2. Płacę i będę płacił na US adres, czemu? Bo taniej, mam za 12$ bodajże HD dla 2 osób naraz. Wcześniej trzeba było mieć DNSy np jakieś załatwione, teraz już nie. Więc mogę też te 12$ miesięcznie podzielić na 2 osoby... 6$ drogo? Marny czteropak piwa, a masz legalnie filmy i seriale przez miesiąć. Dodaj 3$ i dziel na 4
  • Odpowiedz
@Deba: To "wejście" Netflixa mi sie kojarzy z wejściem Ebay do Polski. Tamci też mieli gdzieś jak wygląda miejscowa konkurencja i zachowywali się jakby koraliki Indianom przywieźli... Polskie VOD jest całkiem rozwinięte i to co na razie pokazał NF zupełnie nie powala, w relacji cena i to co jest oferowane (jak i jakość tego materiału).
  • Odpowiedz
@Deba: w sumie tak, ale sprzedali licencję do NC+, więc teraz będzie trzeba trochę poczekać


@rybak_fischermann: a w netflix to zawsze pierwszy miesiąc jest za friko, czy tylko teraz tak dali? Bo jak nie ma HoC to pewnie nic tam fajnego nie znajdę, a tak to bym poczekał aż NC+ zlezie z tego serialu i mógłbym zacząć zabawę z netflixem...
Dziś rano już netflix pojawił się w aplikacjach
  • Odpowiedz
@Deba: normalne hd jest za 43 a nie 52. Widzisz w swoim wpisie słowo ultra? Materiałów ultrahd jest pewnie bardzo mało a i rzadko kto ma tv/monitor z taka rozdzielczością.


@tatwarm: już nie mówiąc o tym że bez lupy i stopklatki nie odróżnisz fullHD od UltraHD...
Inna sprawa że ludzie raportują jakoby netflixowe HD było klasy 480p, może wtedy ich ultraHD jest coś warte? :)
  • Odpowiedz