Wpis z mikrobloga

- 52zł za jakość HD miesięcznie!
- mała ilość seriali
- mała ilość filmów
- brak polskich napisów

Oto netflix!

Czym tu się podniecać?

#netflix #netflixpl #seriale #filmy
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FortunateSon: Nie lubię takiego pierdzielenia, że jak obejrzę sobie film z torrentów to przecież i tak nikt na tym nie traci... To żaden argument skoro pojawia się tyle możliwości na legalne korzystanie jak teraz np. Netflix.

Jak flaszka kosztuje wg Ciebie za dużo to wynosisz ją ze sklepu bo wyceniasz ją na mniej? Przecież dużego hipermarketu taka kradzież też nie zaboli, co to dla nich flaszka.
  • Odpowiedz
@tatwarm: przejrzałem tę listę wzdłuż i wszerz i stwierdzam, że są tam same gnioty i buble () aż mnie zabolało, bo do niedawna gotów byłbym oddać wiele za możliwość wykupienia w netflixie subskrybcji
  • Odpowiedz
Nawet nie trzeba proxy, ja korzystam z adfreetime za bodajze 1 euro miesięcznie - podmieniasz adres DNS i zapominasz, po prostu działa. Przy okazji działa też ESPN, BBC i Pandora która wg mnie jest mega zajebistym wynalazkiem, dużo lepiej się słucha niż spotify.
  • Odpowiedz
@tatwarm: faktycznie, potem w któreś z odpowiedzi poprawiłem i napisałem, że chodziło mi o UHD.
House of Cards oraz Narcos które zamierzam zacząć oglądać nie widzę na tej liście.

@Krisskow: To, że ktoś uważa że Netflix to hit nie oznacza, że muszę mieć takie samo zdanie jak inni. Napisałem dlaczego mam odmienne zdanie i jego nie zmienię. I nie płaczę, bo nawet nie miałem w zamiaru kupować tej usługi. Jestem ciekawy dlaczego ludzie uważają tą usługę za "hit" a ty niestety tego powodu nie podajesz.

@MirkoStats: tak, mały błąd. chodziło mi o UHD
  • Odpowiedz
wy zawsze musicie psioczyć na wszystko, zanim ktoś zdąży to dopracować?


@rebul4: musimy, bo obecnie oferują MNIEJ tytułów po polsku, niż było dostępne do niedawna ludzikom zza granicy. VPNy i jechali, mieli więcej contentu po polsku. Tutaj nie dodali NIC, nawet interfejsu!

Nie wspominając, że jest cholernie drogo, a nie tak miało być. 8/10/12 euro #zagranico to nie jest 8/10/12 euro dla nas. Dobry pakiet kablówki (w pakiecie
  • Odpowiedz
@Deba: Kiedyś film z wypożyczalni typu Beverly Hills kosztował jakieś 11 złotych za 3 dni i nikt nie narzekał, tylko wszyscy się cieszyli, że jest możliwość obejrzenia światowych hitów w domu na dvd. Teraz wprowadzili netflixa, gdzie masz masę nowości, bez żadnych limitów, w HD, bez wychodzenia z domu, na paru użytkowników i w cenie 4 filmów z takiej osiedlowej wypożyczalni na miesiąc i narzekanie. Polakowi nigdy nie dogodzisz, nawet
  • Odpowiedz
Kiedyś film z wypożyczalni typu Beverly Hills kosztował jakieś 11 złotych za 3 dni i nikt nie narzekał


@Aszki: bo pożyczał jeden sąsiad i kopiował znajomym i rodzinie. Dziś się po prostu ściąga z sieci :P

Jak na razie Netflix wygrywa jedynie z piratami zrzucającymi/tłumaczącymi ich własne produkcje, które od razu mają dostępne polskie napisy; dlatego pewnie założę darmowe miesięczne konto tuż przed premierą drugiego sezonu Daredevila. Jednak jak na
  • Odpowiedz
normalne hd jest za 43 a nie 52. Widzisz w swoim wpisie słowo ultra? Materiałów ultrahd jest pewnie bardzo mało a i rzadko kto ma tv/monitor z taka rozdzielczością.


@tatwarm: Ktoś wczoraj pisał, że netflix HD traktuje jako 720p, a ultra jako 1080p. Jeśli to prawda to w takim razie dobrze liczy te 12 euro.
  • Odpowiedz