Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety sa takie nudne, rozmawiasz z taka, opowiadasz jej o swoim zyciu, jak przejechales Camperem z Perth do Syndey przez caly kraj, jak bawiles sie z wombatami, kiziales tygrysa w Swiatyni Kanchanaburi, budowales firme w wieku 20 lat, przezywales libacje alkoholowe z masa dziwnych rzeczy podczas w kazdym zakatku kraju, bawiles sie w przywolywanie zmarlych po LSD na kazdym festiwalu muzycznym od Openera poprzez Woodstock konczac na jakims malym elektro-gowno festiwalu w Plocku...A co ona mowi.

"No wiesz, ja sobie studiuje dziennikarstwo, no i wiesz mamy tam praktyki takie, pisanie, czytanie, wyciaganie wnioskow z reportazy innych dziennikarzy a pozniej to wiesz ide do pracy pracy, robie co mi kaza no i wiesz weekend przychodzi to ide do BALU, pije drineczka, potancze, kogos tam pukne no a jak jestem zmeczona zyciem, bezkresem gowna w ktorym jestem to wlacze se serial, widziales osmy odcinek piatego sezonu Przyjaciol?! Jak Joey lezal w lozku i jadl paczka a Rejczel przyszla i powiedziala "Nie jedz paczkow w lozku!" to dopiero zycie na krawedzi i wiesz, tak sie zyje na tej wsi...."

No #!$%@?, ksiezniczki wymagajace lvl milion a one sa nudne az Ci watroba krzyczy, wlej wiecej alkoholu bo zaraz zaczniesz sie jej w ryj smiac. No ale, ze chcesz zaruchac to wysluchasz jej pieprzenia na temat jej mizernego zycia i tak kazda, kazda jedna jest taka a Ty, Ty dostaniesz w koncu marskosci watroby zeby zaruchac.



#oswiadczenie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #rozowepaski #warszawa #logikaniebieskichpaskow?
Universeandhis_ass - Czemu kobiety sa takie nudne, rozmawiasz z taka, opowiadasz jej ...

źródło: comment_qNJA4vbMiB0NWVTHSij42JDhcIQriS2d.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@mykeil: CO XDDD

Czyli kobiety nie moga podrozowac, przezywac czegos wiecej niz nauka/praca a pozniej dzieciak/gotowanie i czekanie na meza z wypieta dupa, obowiazek spelniony, juz kobieto mozesz isc spac...o jak kisne srogo( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz