Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety sa takie nudne, rozmawiasz z taka, opowiadasz jej o swoim zyciu, jak przejechales Camperem z Perth do Syndey przez caly kraj, jak bawiles sie z wombatami, kiziales tygrysa w Swiatyni Kanchanaburi, budowales firme w wieku 20 lat, przezywales libacje alkoholowe z masa dziwnych rzeczy podczas w kazdym zakatku kraju, bawiles sie w przywolywanie zmarlych po LSD na kazdym festiwalu muzycznym od Openera poprzez Woodstock konczac na jakims malym elektro-gowno festiwalu w Plocku...A co ona mowi.

"No wiesz, ja sobie studiuje dziennikarstwo, no i wiesz mamy tam praktyki takie, pisanie, czytanie, wyciaganie wnioskow z reportazy innych dziennikarzy a pozniej to wiesz ide do pracy pracy, robie co mi kaza no i wiesz weekend przychodzi to ide do BALU, pije drineczka, potancze, kogos tam pukne no a jak jestem zmeczona zyciem, bezkresem gowna w ktorym jestem to wlacze se serial, widziales osmy odcinek piatego sezonu Przyjaciol?! Jak Joey lezal w lozku i jadl paczka a Rejczel przyszla i powiedziala "Nie jedz paczkow w lozku!" to dopiero zycie na krawedzi i wiesz, tak sie zyje na tej wsi...."

No #!$%@?, ksiezniczki wymagajace lvl milion a one sa nudne az Ci watroba krzyczy, wlej wiecej alkoholu bo zaraz zaczniesz sie jej w ryj smiac. No ale, ze chcesz zaruchac to wysluchasz jej pieprzenia na temat jej mizernego zycia i tak kazda, kazda jedna jest taka a Ty, Ty dostaniesz w koncu marskosci watroby zeby zaruchac.



#oswiadczenie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #rozowepaski #warszawa #logikaniebieskichpaskow?
Universeandhis_ass - Czemu kobiety sa takie nudne, rozmawiasz z taka, opowiadasz jej ...

źródło: comment_qNJA4vbMiB0NWVTHSij42JDhcIQriS2d.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@Dziewczynainformatyka: Po studiach sa takie same, tylko zamiast mowic o samych "studiach" to mowia tylko o pracy, ostatnio mialem okazje spedzic z taka jakies 5 godzin, mowila tylko i wylacznie jaka cudowna praca jest praca w banku i opisywala kazdy jeden dzien z osobna.

Wlasciwie, mi nawet nie chodzi o sam fakt tego, jak ich zycie wyglada tylko o to, ze jestescie naprawde roszczeniowe i wymagajace a wiekszosc ma do zaoferowania
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: Niestety nie sposób się z Tobą nie zgodzić nawet jeśli to zarzutka - większość lasek jest nudna. Ale nie chce mi się wierzyć, że tak ciekawy człowiek jak Ty musi znosić takie słabe panny żeby zaruchać. Do interesujących kolesi lgną aktywne dziewczyny :)
  • Odpowiedz
@barmicwa: "Chwalisz sie"argument z dupy bo i tak wiem, ze jesli nie masz aktualnie faceta to za zadne skarby, nie dasz szansy facetowi ktory bedzie ta damska wersja osoby. I nigdzie nie napisalem, ze jestem lepszy, skoro wy, kobiety macie swoje wymagania ktore zazwyczaj przerastaja wasze osoby, to ja mam moje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@marnapanidomu: Nie jest to zarzutka, przez rok praktycznie wiekszosc spotkanych przeze
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: No to trochę Ci nie poszło, miało być ciepło i swag, a jest tylko swag ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do wpisu to przecież większość facetów także nie ma nic do zaoferowania. Znam wielu facetów, którzy nic by nie wnieśli do mojego życia, to działa w obie strony Zielonko.
  • Odpowiedz
@Qzka: No dobra ale typowi faceci co najwyzej wymagaja od kobiety jakiego gustu w ubiorze, pelnego uzebienia i zeby nie puszczala sie na lewo i prawo i minimalego wkladu w calosc. A kobiety z miejsca Cie osadzaja, nie masz samochodu, mieszkania, pracy czy innego badziewia to znikasz z ich zycia szybciej niz sie pojawiles.
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: niczego nie argumentuję, stwierdzam fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°) czym jest chwalenie się jeśli nie wyliczeniem swoich dokonań?

większość ludzi nie wystaje poza schemat i nie ma tym nic złego. stawianie siebie ponad nimi ze względu na nietypowe i wyjątkowe doświadczenia jest już jednak wątpliwej moralności.

wiele kobiet robi ciekawe rzeczy, małej i dużej skali, ale nie szukają poklasku na mirko próbując udowodnić, że "kobiety >
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: No to widocznie sam podświadomie sobie wybierasz takie Karyny, które patrzą na Ciebie przez pryzmat samochodu, mieszkania czy pracy. Faceci sami się z takimi tępymi strzałami umawiają, a potem żale i płacz. Nie mam wśród najbliższych znajomych kobiet, które z miejsca osądzają facetów z powodu braku własnego mieszkania czy auta.
  • Odpowiedz
  • 7
@Universe_and_his_ass: nie oszukujmy sie wiekszosc ludzi jest nudna i glupia. Nie ma znaczenia czy panna gadajaca tylko o kosmetykach, chlopakach i takie takie, czy koles majacy we lbie browary, laski, meczyki i auta. Sam sobie dobierasz towarzystwo, jesli ciagnal do Ciebie pustaki, to z Toba musi byc cos nie tak.
Jakby mi facet na pierwszym spotkaniu/ randce wychwalal swoje mega zajebiscie interesujace zycie i dowiedczenia, ktorymi obdarowalby z 5 chlopa weszylabym
  • Odpowiedz
@barmicwa: Ocenilas mnie jako faceta przez jeden wpis, ktory wiekszosc osob uznaje za "sluszny" i zdjecie butow oO Najlepsze jest to, ze ty kompletnie nie rozumiesz o co mi chodzi w tym wpisie, tylko atakujesz mnie poniewaz uwazasz, ze glownym zalozeniem tego wpisu to wywyzszanie sie nad innymi, co mija sie z prawda bo nie mam pojecia jakie zycie maja osoby na wykopie. Chyba, ze myslisz o tym w ten sposob,
  • Odpowiedz
@Truski: To o czym Ty gadasz na pierwszym spotkaniu z facetem? O pogodzie, sytuacji rynkow na swiecie czy o polityce? Pierwsze spotkanie to chyba to, na ktorym poznajesz dana osobe a nie gadasz o dupie i marynie.

Ale oddziel "towarzystwo" od "nowopoznanych" kobiet, bo moje towarzystwo to moi przyjaciele i znajomi a ja mowie o czyms zupelnie innym lol.
  • Odpowiedz
  • 32
@Universe_and_his_ass: na pewno nie streszczam na pierwszym planie swoich zyciowych dokonan. Proces poznawania drugiego czlowieka nie polega na wywaleniu na tacy calego swojego jestestwa i oczekiwaniu rownowazny rewanz.
Po tym co napisales wnioskuje, ze zasypujesz glupie gaski swoja zajebistoscia od dzien dobry. Dla mnie to dobrze nie swiadczy o czlowieku, odrobina skromnosci, taktu, umiejetnosci prowadzenia dialogu, niezaleznie od inteligencji rozmowcy, nie wadzi nikomu.
I nie wazny jest temat tak naprawde, bo
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: wpis, który większość osób uznaje za słuszny? większość osób na świecie, większość wykopu? skąd takie wnioski? ja na tę chwilę widzę skromne 22 plusy i niewiele zgody. i nawet gdyby 51% ludzi na całym świecie się z Tobą zgadzało, od kiedy to głosowanie przesądza o prawdzie?

a butów się uczepiłam, bo piszesz, że smutny jesteś, bo Ci zimno w stopy ( ͡° ʖ̯ ͡°) można się
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: Największy ból dupy oczywiście mają różowe( ͡° ͜ʖ ͡°) . Wpis jest jak najbardziej prawdziwy, sam mam z tym problem :). Zwłaszcza jeśli robisz coś co wyłamuje się po za schemat( i chodzi mi tu o wiele rzeczy; od nietypowego zainetesowania, po podróże autostopem) i masz nieco więcej oleju w głowie. W moim przypadku doszło do tego że po pewnym czasie spotykając się z jakimś rożowym
  • Odpowiedz