Wpis z mikrobloga

Czemu kobiety sa takie nudne, rozmawiasz z taka, opowiadasz jej o swoim zyciu, jak przejechales Camperem z Perth do Syndey przez caly kraj, jak bawiles sie z wombatami, kiziales tygrysa w Swiatyni Kanchanaburi, budowales firme w wieku 20 lat, przezywales libacje alkoholowe z masa dziwnych rzeczy podczas w kazdym zakatku kraju, bawiles sie w przywolywanie zmarlych po LSD na kazdym festiwalu muzycznym od Openera poprzez Woodstock konczac na jakims malym elektro-gowno festiwalu w Plocku...A co ona mowi.

"No wiesz, ja sobie studiuje dziennikarstwo, no i wiesz mamy tam praktyki takie, pisanie, czytanie, wyciaganie wnioskow z reportazy innych dziennikarzy a pozniej to wiesz ide do pracy pracy, robie co mi kaza no i wiesz weekend przychodzi to ide do BALU, pije drineczka, potancze, kogos tam pukne no a jak jestem zmeczona zyciem, bezkresem gowna w ktorym jestem to wlacze se serial, widziales osmy odcinek piatego sezonu Przyjaciol?! Jak Joey lezal w lozku i jadl paczka a Rejczel przyszla i powiedziala "Nie jedz paczkow w lozku!" to dopiero zycie na krawedzi i wiesz, tak sie zyje na tej wsi...."

No #!$%@?, ksiezniczki wymagajace lvl milion a one sa nudne az Ci watroba krzyczy, wlej wiecej alkoholu bo zaraz zaczniesz sie jej w ryj smiac. No ale, ze chcesz zaruchac to wysluchasz jej pieprzenia na temat jej mizernego zycia i tak kazda, kazda jedna jest taka a Ty, Ty dostaniesz w koncu marskosci watroby zeby zaruchac.



#oswiadczenie #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #rozowepaski #warszawa #logikaniebieskichpaskow?
Universeandhis_ass - Czemu kobiety sa takie nudne, rozmawiasz z taka, opowiadasz jej ...

źródło: comment_qNJA4vbMiB0NWVTHSij42JDhcIQriS2d.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
@Dziewczynainformatyka: @PinkCellphone: Mój brat nie ma ani firmy, ani studiów, nie jest programista za 15k, ani synem Kulczyka, z rodzicami nie mieszka, a jakoś stać go na to, by pół roku spędzać na podróżowaniu po swiecie, a przez pozostałe pół roku pracować na podróże. Samemu. Wystarczy na pare miesięcy zrezygnować z bezmyślnego konsumowania. W podróżowaniu np. do Azji najdroższy jest bilet na samolot. No ale łatwiej jest znaleźć wymówkę by
  • Odpowiedz
@AgniechaWykopuje: Ale czy ja sie ukrywalem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheFuguFish: Nie o to chodzi w tym poscie.

@Dziewczynainformatyka: Ja nigdy tak nie robilem, moj charakter jest bardzo bezposredni, nie mowie tu oczywiscie o seksie tylko o poznawaniu ludzi, jestem szczery, wale prosto z mostu. Na Tinderze mam jedno zdjecie i jakis gowno opis nie mowiacy o mnie kompletnie nic, zawsze proponowalem od razu spotkanie
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: Po pierwsze to nie wiem o co chodzi z tym dziennikarstwem, jedni się interesują podróżami, a drudzy pisaniem reportaży, nie widzę w tym kompletnie nic złego. Chyba dobrze że studiuje coś co lubi (tak, są i tacy ludzie, którzy łączą pracę ze swoją pasją. Na mirko to nie do pomyślenia, co nie). Można i prawdziwie pasjonować się makijażem i kosmetykami i ja nie uważam, że to świadczy o dziewczynie, że
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Kazda z kobiet ktora sie tu udzielila ma identyczne mylne myslenie. Przeciez w tym poscie chodzi o wasze WYMAGANIA a nie czy spelniasz moje czy w ogole facetow oczekiwania. I to jest ra roznica, ze przy waszych zawyzonych wymaganiach co do faceta, facet musi miec wszystko bo inaczej nie jest samcem alfa, same jestescie po prostu byle jakie. To nie jest post o tym, ze laska ma byc modelka Victoria
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: O Jezus nie znam wiele bardziej irytujących zachowań jak opowiadanie o swoich podróżach, gdzie to nie byłem i jak to małpy mi do plecaka zaglądały. Gorsze jest chyba tylko pokazywanie zdjęć. Naprawdę, większość ludzi koszmarnie to nudzi. Podróże są super - dla podróżującego. Rozumiem jakieś naprawdę spoko anegdoty, ale nie więcej niż dwie na raz. Potem to już tylko męka.
  • Odpowiedz
@Universe_and_his_ass: No to pisz wyraźnie o co chodzi, co drugiemu różowemu odpisujesz "wcale nie zrozumiałaś, przecież nie o to chodziło!". Skoro tyle osób źle zrozumiało, to może wina jest po twojej stronie? Może tobie też przydałoby się studiowanie dziennikarstwa i zajęcia z redagowania tekstu. ;)
  • Odpowiedz