Wpis z mikrobloga

Jakie istnieją karnety, czy tam karty na siłownie w stylu pakietu "Be Active", które obowiązują w Gdańsku? Mieszkam blisko Przemyskiej, to bardziej w tych rejonach mnie to interesuje. Najbliżej mi do TIGER GYM, ale karnet studencki za 169zł miesięcznie to troszkę przesada.

#gdansk #silownia #beactive
  • 7
Przemyskiej


@FREEQ: #!$%@?ło ich liczyć za karnet 169/msc, dwa razy drożej niż w warszawie (89/msc), ktoś tam chodzi w ogole? Ja na twoim miejscu przeprowadził bym się w pobliże grundwaldzkiej i tam masz powerpit, dobra siłka na beactive, w skali roku wydasz 1000zł mniej niż byś zaplacił w tym tigerze.
@jakno: Dla socjopaty może i jest to atrakcyjna oferta, bo malo ludzi. Tylko jak ktoś nie lubi ludzi to mu jeszcze taniej w domu wyjdzie cwiczyć.

A teraz na poważnie, #!$%@?ło ich bo liczyć sobie 170zł za karnet, kiedy ten sprzęt jest przeciętny i do tego w przeciętnych ilościach (jedna brama? nic dziwnego, że są problemy z dostępem do sprzętu jak jest go mało) to zwykłe zdzierstwo.

popatrz sobie jak wygladaja
@dorotka-wu: No właśnie też mam takie wrażenie. Ten TIGER GYM kusi wszystkim poza tą ceną, bo tam mam najbliżej. Ale prawda jest taka, że już lepiej te pół godzinki autobusem skoczyć gdzieś czy coś takiego, ale za normalną cenę.