Wpis z mikrobloga

Wysiadam na #warszawa centralna na fajkę... Pale - wiem że zakaz na peronie ale rak glodny... Pacze a drzwi się zamykają. Rzucam szluga i chcę otworzyć a tu pociąg gotowy do odjazdu. Biegnę przez peron i stukam maszyniście w okienko... Drzwi się otwierają... Tak... Jestem jak Superman... Zatrzymałem pociąg... I to #pendolino... Jadę dalej do #krakow ... Sorki za opóźnienie...

#pkp #coolstory #truestory #niepasta
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jarezz: Oho teraz jakieś wymówki opóźnieniem.
Opóźnienie pociągu nie uprawnia Cię do łamania przepisów i powodowania zagrożenia (Centralna to podziemna stacja).
Dorosły facet umie się uderzyć w pierś i powiedzieć "sorry, #!$%@?łem", dziecko zawsze się będzie zasłaniać i zwalać winę na wszystko inne xD
  • Odpowiedz
@jarezz: Nie dziwię ci się, że palisz na dworcu centralnym, zapach fajek jest niczym fiołki przy zapachu który tam normalnie panuje. Aczkolwiek, może już się poprawiło w tym temacie bo byłem dość dawno.
  • Odpowiedz
To najgorsza przywara polaków, śmiecenie wszędzie dookoła. Wszędzie pełno kiepów, papierków, butelek, puszek... nienawidzę tego.


@GraveDigger: cóż tak jest wszędzie ;P Jak gdzieś wyjeżdżam za granice to wszędzie #!$%@? papierków, a służby rano wszystko sprzątają.
  • Odpowiedz
Zazwyczaj kiedy poznaję kogoś z Ukrainy albo z Anglii, to wszyscy chwalą, że u nas tak czysto i głupio im rzucać papierki na ziemię. Sama też byłam w kilku krajach, i jakoś moje obserwacje nie pokrywają się z Twoimi. Możesz zdradzić, który to kraj jest taki czysty, że Polacy są przy nim takimi brudasami, i to najgorszymi?

@Marbarella @callcenter: ...Szwajcaria, Niemcy, Holandia, ze skandynawskich: Dania, Szwecja, Norwegia, z pozostałych:
  • Odpowiedz