Wpis z mikrobloga

Wysiadam na #warszawa centralna na fajkę... Pale - wiem że zakaz na peronie ale rak glodny... Pacze a drzwi się zamykają. Rzucam szluga i chcę otworzyć a tu pociąg gotowy do odjazdu. Biegnę przez peron i stukam maszyniście w okienko... Drzwi się otwierają... Tak... Jestem jak Superman... Zatrzymałem pociąg... I to #pendolino... Jadę dalej do #krakow ... Sorki za opóźnienie...

#pkp #coolstory #truestory #niepasta
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GraveDigger: Zazwyczaj kiedy poznaję kogoś z Ukrainy albo z Anglii, to wszyscy chwalą, że u nas tak czysto i głupio im rzucać papierki na ziemię. Sama też byłam w kilku krajach, i jakoś moje obserwacje nie pokrywają się z Twoimi. Możesz zdradzić, który to kraj jest taki czysty, że Polacy są przy nim takimi brudasami, i to najgorszymi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jarezz: Pisząc to liczyłeś na pochwały? Bo tak naprawdę pokazałeś, że jesteś śmieciarz i cwaniaczek. Zakaz palenia? A co tam! Zapalę po muszę. Pociąg odjeżdża? O kurde! Przecież muszą się zatrzymać i mnie zabrać! "Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy" #pdk
  • Odpowiedz