Wpis z mikrobloga

jakie macie zdanie na temat basenu zamiast aerobowych zeby zredukować tłuszcz?
bieganie i obciążanie nóg w ten sposób odpada ze względu na kolana/kostki, które mi sie trochę posypały kiedyś i potrafią dawać o sobie znaki. Pływanie niegdyś trenowałem.
jestem szczupły, ale od pracy biurowej i piwniczenia zaczyna nachodzić jakas opona na brzuch. wiem ze nie da sie jednoczesnie robic mięśniowej i spalać tłuszczu, więc najpierw chcę zrzucić ten "niezdrowy" tłuszcz, potem wejść na więcej kcal i po prostu zwiększać aktywność.


#silownia #dieta #basen #redukcjatluszczu #mirkokoksy
  • 11
@Chaczins: być początkującym, albo stosować niewielki deficyt kaloryczny (rzędu 300 kcal), albo stosować krótsze okresy redukcji i masowania (nie po pół roku, tylko np. 2-3 tygodnie) co nie będzie dokładnie "jednoczesnym" budowaniem ale po sylwetce będzie wyglądało, że jednocześnie rosną mięśnie i ubywa tłuszczu.
@Chaczins: powinno być ok, musisz obserwować/mierzyć swoje wymiary i ewentualnie korygować, każdy organizm jest inny. Tylko na basenie piłuj ile fabryka dała, a nie tylko mocz tyłek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A i niech pieprz cayenne, kurkuma, chili, zielona herbata, cynamon czy grejpfruty będą Twoimi przyjaciółmi.
@rotero:
wlasnie szykuje sie do sklepu ogarnąć jedznie na dziś (ryż z łososiem w curry, dawno za mna juz chodzi), potem powrót i komponowanie totalnego planu na ten miesiąc.

dlaczego te konkretne składniki? widze ze sporo ostrego i wyrazistych smaków, za którymi nie przepadam. Zwłaszcza, za pikantnym.

co zas do basenu - nie pójdę tam po to, zeby sie patrzec na wode, spokojnie. :D Tak jak mowilem, trenowalem kiedys plywanie, lubie