Wpis z mikrobloga

Teraz mi się przypomniało, że na dzisiejszym (ostatnim?) Sylwestrze, widziałem tego typowego, 100% friendzona #przegryw . Taki w sumie ciepły i sympatyczny gościu, zawsze uśmiechnięty. Jego fz to taka 6,5/10, nic specjalnego. Generalnie przez całą imprezę łaził za nią jak smród za gównem, ale apogeum żenady przyszło w momencie, kiedy laska przeholowała z alko. Obrzygała się, i co chwilę puszczała pawie, a gość jej podstawiał jakiś garnek (nie swój, gospodarza domu xD) i ogólnie się nią opiekował. Potem położyła się spać, #!$%@?ła się praktycznie na całym łóżku, ale spokojnie mógłby się zmieścić "w nogach" łóżka. Nie zrobił tego, tylko kimał (a raczej próbował) w pozycji siedzącej na skraju tego łóżka, przy jej głowie (także smród rzygów mu nie przeszkadzał). Rano jak locha się obudziła, to latał za każdą jej zachcianką, typu "anon, jeść mi się chcę" "dobrze karynko, już idę zrobić zapiekankę", albo "anon, wody, coli albo coś" a on na to; "ależ oczywiście, co tylko chcesz" (autentycznie i to nie z sarkazmem). Pikanterii dodaje temu fakt, że ta fz-ka #!$%@? kindybała i rucha się z moim kumplem na zawołanie. A propos, ten kumpel też tam był, przyjechał od jakiejś kumpeli, z którą ruchał się dwa dni i w sumie zabrał ją na tego sylwka ze sobą, i wiecie co? Widziałem jak ostro ta fz-ka i ta loszka się lizały. Nawet z rana, kiedy ta fz-ka #!$%@?ła rzygami, że aż ciężko się oddychało w pokoju, to były jakieś drobne czułości xD Reasumując, fz-ka praktycznie na oczach gościa liże się z facetami i laskami, a jego traktuję najwyżej jak Jakuba z Tabalugi. No a kumpel będzie chciał z nią i tą drugą sklecić trójkąt. Generalnie mówię to wam, bo część chciałaby mieć choćby taką relację z kobietą. Odradzam. To wygląda żenująco, bije po oczach i kompromituje gościa w oczach innych facetów i kobiet. Nie mówiąc już o tym, że to kompletny brak szacunku do siebie i coś #!$%@? chorego.


#tfwnogf #friendzone #stulejacontent
  • 28
@ZAPACH_STARCA: Nie no, imprezy mi to nie zepsuło, bo przecież nie przyszedłem tam dla tych ludzi, ale w sumie teraz to tak w pełni do mnie dotarło. Zgadzam się, to jest tak chore jak sobie to na tym przykładzie uświadomiłem, że może nieźle zryć psychikę.
@kapitan_statku: zbyt wielu świadków, chyba nawet nie pomacał (sugerowanie, że nawet bez świadków by się na to zdobył)
@DamSon: Częstochowa. Chyba był jeden gostek
@Veritas_liberabit_vos: Zdziwiłbyś się, bo ja też dopiero teraz odkrywam świat. Zawsze myślałem, że to coś w ogóle jak urban legend xD ale nie. Więcej, mam znajomych, którzy byli (a może nadal są, ciężko stwierdzić) razem i mieli układ, o jakim przeciętny facet może tylko pomarzyć. Laska tego gościa, załatwiła inne laski do trójkątów. Wiesz, on niby też, ale wiadomo, że kobieta o wiele łatwiej wyrwie drugą. No #!$%@?, coś niesamowitego, sam