Wpis z mikrobloga

  • 10
SEKRET DO SZYBKIEJ MUTANT MASY NAUKOWCY GO NIENAWIDZA.

Mirki myslicie ze mozemy osiagnac glowa z takimi krotkimi protipami dla poczatkujacych? Nowy rok, wiec beda plakac o rady. Wrzucajcie w komentarzach materialy, artykuly zawierajace duzo skompresowanej wiedzy i plusujcie wpis!!! bo idea zacna.

#silownia #mikrokoksy #roknasilowni #dieta #trojboj #weightlifting
maze - SEKRET DO SZYBKIEJ MUTANT MASY NAUKOWCY GO NIENAWIDZA. 

Mirki myslicie ze moz...
  • 9
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@radek_kolakowski: zaplusuj i niech ktos wrzuci tekst tego strongmana gdzie mowil ze wiekszosc tego co przeczytales w kolorowych pismach to bzdura liczy sie ciezki trening ns twoje mozliwosci z wolnymi ciezarami, trenowalem z najsilniejszymi z West side barbell
  • Odpowiedz
@maze: Praktycznie każdy tekst, który przeczytałeś w magazynach kulturystycznych to herezje i nie są one warte papieru na którym zostały wydrukowane. Programy treningowe napisane przez tak zwane „supergwiazdy” kulturystycznego świata były naprawdę napisane przez siedzącego w swoim boksie pisarza-widmo, który nie ma pojęcia o prawidłowym treningu, układaniu programów, fizjologii ćwiczeń lub periodyzacji. Jeśli przypadkiem program został napisany przez prawdziwą „supergwiazdę” to masz z górki, jeśli tylko jesteś jedną z osób obdarowanych genetycznymi predyspozycjami i zażywasz takie ilości koksu, że musisz chodzić na solarium, żeby ukryć żółty odcień skóry spowodowany marskością wątroby.
Prawda jest taka, że dużych i silnych kolesi jest na pęczki, a wielu z nich staje się takimi po mimo ich wiedzy o treningu, a nie przez nią.
Wiem o czym mówię jeśli chodzi o świat treningów, nie dlatego, że jestem największy i najsilniejszy (choć 120kg wagi, 360kg w przysiadzie, 270 w wyciskaniu i 315 w martwym ciągu mówią same za siebie), ani też dlatego, że wiem wszystko o fizjologii ćwiczeń (choć tu też mogę się wykazać), ale dlatego, że ćwiczyłem i zaprzyjaźniłem się z najlepszymi. Trenowałem w Westside Barbell Club, i codziennie rozmawiałem z najlepszymi trenerami siłowymi w kraju i na świecie, a metody treningowe o których wam powiem zostały przetestowane w siłowniach przez setki normalnych ludzi i sportowców i okazały się być skuteczne. Kropka.
Oto co stawiam przed wami i piszę te słowa z ogromnym przekonaniem o prawdziwości tychże stwierdzeń:
1) Wierzę, że większość ludzi na siłowni nie ćwiczy wystarczająco ciężko. Jeśli jest jedna rzecz, której moglibyśmy się nauczyć od krajów wschodniego bloku, to jest to fakt, że pracowali oni ciężej od nas i głównie to przyczyniło się do wygrywania z nami na olimpiadach. Pracuj ciężko (nawet jeśli Twój plan jest do dupy) a zostaniesz nagrodzony.
2) Wierzę także, że większość ludzi nie przykłada wystarczająco dużej uwagi do trenowania dolnych partii ciała i gorsetu mięśniowego. Kluczem do tego są pełne przysiady i martwy ciąg. Jeśli patrzysz na swój trening i masz tam 3-4 dni poświęcone partiom górnej części ciała i tylko jeden dzień dla dolnych partii to masz poważny problem. Większość sportowców powinna żyć i umierać w
  • Odpowiedz