Wpis z mikrobloga

@P3tro: mi ostatnio zmarła prababcia kilkanaście dni po dziadku - jej synu. pierwszy raz w życiu (kilka razy) widziałem jak mój tata płacze. a pół roku temu jeszcze był zdrowy i babcia bez tego żyłaby pewnie dłużej
@P3tro: mi po stracie kogoś bliskiego po ciężkiej chorobie (i też w tym samym wieku) pomagała myśl, że ta osoba się już nie męczy. Najgorsze były dwa pierwsze miesiące, potem gorzej jest tylko czasami jak się przypomina, ale tak to już chyba musi być jak się traci rodzica.
@P3tro: Trzymaj się mocno! Moja babcia umarła jak moja mama miała ok. 20 lat i nawet nie byłem w planach. Jednak moja mama stworzyła tak niesamowity obraz mojej babci, że mimo, że jej nie znałem nigdy to jestem z niej dumny. Zrób to samo!
@P3tro: wyrazy wspolczucia, sam nie mam pojecia co bym zrobil w takiej sytuacji. Ciezko jest cokolwiek napisac. Wierze, ze sobie poradzisz z ta tragedia i spotka cie w zyciu jeszcze wiele dobrych rzeczy.
@P3tro: mogę tylko zakładać że Twoja Mama na pewno chciała Twojego szczęścia i byś jak najwięcej dobra i ciepła przekazał dziecku i żonie, więc trzymaj się ciepło, głowa do góry. Niezależnie od wiary, wyobraź sobie że Cię obserwuje, więc spraw by mama była szczęśliwa widząc Twoje szczęście :)