Wpis z mikrobloga

http://www.assettocorsa.net/2015-and-beyond/

Czytajcie :)

podsumowując
Wersja na PC nie będzie zaniżana do konsoli
Wersja na konsoli ma być praktycznie identyczna pod względem fizyki jak na PC
Laserowo skanowany Red Bull Ring, Stary Silverstone, inne layouty Monzy, oraz ulepszenia we wszystkich starszych torach.
Licencja na auta Maseratti
NOWE AUTA:
Audi R8 ULTRA 2016 Audi R18 e-TRON, VLN 2014, TT CUP 2015, A1 S1 Sport quattro S1 E2 i TT 2015
Toyota Celica, Supra, AE86 i TS040 Hybrid, Nissan GT-R 34 Skyline i 350Z Nismo 2015
MCL 570LS i P1 GTR ™, Praga R1r.

A ZARAZ po nowym roku za free dostaniemy Corvette C7 Stingray 2015 oraz Ford Mustang 2015

#assettocorsa #pcmasterrace #konsole
TheSznikers - http://www.assettocorsa.net/2015-and-beyond/

Czytajcie :)

podsumo...

źródło: comment_AQMmIeV2rauoonYbInMpRDmydfHK4tPD.jpg

Pobierz
  • 9
@TheSznikers: to powinno być przypięte w tym tagu żeby każdy widział:

All of this would not be possible without your support. Support means purchasing original products, and we are really grateful to all of you who have purchased Assetto Corsa and its additional DLCs. Your support also allowed us to hire developers, improve our software and guarantee high-quality and constant support for your favourite simulation. It is our intention to continue
Mnie interesują innowacje bo niestety w AC to co w innych tytułach jest normalką falstartu,formation lap,czy Speed Limiter w boksach brak kompletnie,faszerują nas tylko nowymi wózkami a pod względem oddawania rzeczywistości wyścigowej gra stoi w miejscu,ale nie jest jedne ulepszenie od niedawna -zamykające się drzwi - zajmują się pierdołami zamiast usprawniać grę,żeby oddawała realizm wyścigowy.
@TheSznikers: Wszystko fajnie, dużo samochodów które chciałem żeby były w grze, a także spoko ten darmowy Ford oraz Chevrolet, ale mogli by w końcu dodać jakąś noc,safety car,start lotny oraz okrążenie formujące niż tylko wydawać hurtowo te samochody
Chętnie przyjmę do swojego garażu wszystkie te wózki w Free DLC,nie mam zamiaru wydawać na to ani 1 euro canta dopóki nie pojawia się fury typu :Falstart,Formation Lap czy Speed Limit (kontrolowany przez gracza) i MSK(mądrzejszy system kar).