Wpis z mikrobloga

@Herlequin: eee ? znam wielu narodowców i są na prawdę w porządku ,może natrafiłeś na spaczony typ narodowca który niszczy opinię o RN ,wg mnie RN to dobra partia na dzisiejsze czasy,sam jestem patriotą i doceniam ,że walczą ze zdrajcami i przypominają o naszej historii
@Herlequin: ja nie mówię o ogarnięciu, tylko o spedaleniu, które przejawia się w każdym ich geście. Gdzie im tam do Mariana... można go lubić, albo nie - ale całą swoją postacią wręcz bije od niego wiarygodność przekonań.

Winnicki w odróżnieniu od Bosaka coś znaczy, lata inwestycji starych w jego karierę przyniosły jakieś owoce, jest posłem.

Bosak po staremu politykuje w kawiarenkach, wiecznie sobie coś studiuje i nie robi praktycznie nic konstruktywnego.
@flamezz: też znam narodowców i sa w porządku. Chodzi mi to w jakim kierunku i w kierunku jakiego elektoratu zmierza RN. Bo do tych chlopakow co są na dole i się angażują nic nie mam. Normalni goście. Ale gora juz dzieli. Po co takie obrazki? Poziom fanpejdżu soku z buraka
@Herlequin: zawsze mnie bawi te wołanie o pedałów w rurkach. jeszcze pół biedy jak ten kto bóldupi o rurkowców faktycznie wygląda jak samiec alfa, jest te min. 40 cm w bicepsie, potrafi się lać itd. Ale większość frajerów nawołujących do "obowiązkowej służby wojskowej żeby leczyć z pedalstwa", gadających o braku prawdziwych mężczyzn to przecież takie same suchoklatesy albo jakieś grubasy, którzy zamiast w rurkach chodzą w innych spodniach lol xD