Wpis z mikrobloga

ale nic cholery nie ogarniam jak wyświetlić w określonym położeniu grafikę z pliku (format chyba dowolny, na siłę nawet gif ujdzie). Pomóżcie trochę.


@chybaDapi: grafika to tak naprawde duzo jednopikselowych kwadratow, proste.
@kamil062: Jest... czymś... Z tego jak ta funkcja jest opisana nie rozumiem nic... Na necie widzę przykłady z różnymi nazwami tej zmiennej, chociaż zdecydowanie najczęściej pojawia się NormalPut, które w sumie daje taki sam efekt, czyli żaden.
Edit: jak widzę to NormalPut i CopyPut to to samo.
@chybaDapi:
"Possible values are:

CopyPut
XORPut
ORPut
AndPut
NotPut"
Masz wpisane możliwe wartości w opisie funkcji putimage. NormalPut nie może być. Spróbuj każdą z tych stałych wyżej po kolei i zobacz jak zadziała.
@MegaZU0: Kwestia uczelni. U mnie były w pascalu, dopiero od tego roku zmienili program i pierwszy rok ma w C. Ktoś kiedyś wymyślił Pascala i się ciągnął dopóki ktoś nie zdecydował się tego zmienić.
@kamil062: bo profesor umiał tylko pascala...
..., ale pascal to taki język przeszłości tak samo jak by na Elektronice studenci na Elementach Elektronicznych/Technice cyfrowej mieli tylko uczyć się o 74XX.
@MegaZU0: dzienni od tego roku mają cpp, my męczymy pascala na zaocznych.
@kamil062: dalej nic. Zerknę po pracy na to allegro, bo nie mam narzuconej biblioteki, mogę użyć czegokolwiek. Tyle, że to moje pierwsze starcie z grafiką w Pascalu i przyznam, że w Javie to łatwiej szło ( ͡° ͜ʖ ͡°)