Wpis z mikrobloga

#!$%@?, zapomniałem jak to jest pić. Ciągle ostatnio jestem w pracy i nie mogę sobie pozwolić na kace i tak dalej, bo bym w pracy #!$%@?ł, wczoraj urodziny więc wódka i inne grane, przypomniałem sobie jak kocham alkohol i oczywiście jak się wódka skończyła to zacząłem #!$%@?ć piwa, jak się wszystko skończyło to atak na statoil po jeszcze więcej. Dzisiaj nie wiem gdzie mam dupe a gdzie głowę, zastanawiam się czy najpierw sie zesrać czy najpierw się zrzygać, na #!$%@? mnie to było.

#narzekajo #kac
  • 83
@Kokon89: Najgorsze jak się nawet żółć skończy a Ty wypluwasz trzewia patrząc w porcelanę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Borntobefit: Nie no, sam to najwyżej piwo, może dwa, wypiję, nie upijam się sam. Zresztą, #!$%@?, nie wiem co ten wpis robi w gorących, nie wiem skąd ta całą dyskusja z której zrobiło się jakieś AMA z alkoholikiem. #!$%@?łem się bo miałem urodziny, od jutra dalej praca, praca
@czinczinatti: wiesz ze przyjdzie taki weekend ze polecisz dwudniowe i w pon zamiast praca to będzie leczenie kaca... i pracy być może już nie będzie ? znam takie osoby co się tak bujają z pracy do pracy przez 10 lat...

no ale , spóźnione życzenia i byś się trzymał jak najdłużej. ja wylezę gdzieś raz na 3 tygodnie i tez już mnie to wkurza bo nienawidzę kaca,