Wpis z mikrobloga

#zwiazki #feels #introwertycy #rozowepaski #niebieskiepaski

A więc stało się i odchodzisz....pomóżcie dobrym słowem...po prawie 2 latach zajebistego związku się skończyło, bo..byłem za dobry i już po prostu nie chce ze mną być. Wspaniały czas, ja intro, ona ekstra, ale chyba w idealnych proporcjach, bo się bardzo dobrze dogadywaliśmy, robiliśmy wszystko razem: wyjazdy, koncerty, imprezy, wyjścia do knajp, ale niestety. Pierwszy kryzys ( w sumie o nic, bo dużo nagodzin i to darmowych w robocie i nie ma czasu dla nas, więc ja ją troche cisnąłem o to i tak się od siebie oddaliliśmy), a ona nie chce walczyć i to koniec.

Nie ruszają ją wspólne zdjecia, "nasze" piosenki, ponad 170 k rozmów na fejsie przez ten czas, a ona po prostu nie chce i już. A że ja introwertyk strasznie to przeżywam i głęboki feels mnie dopadł. Pierwsze święta od dawna spędzone bez żadnego różowego paska.

A i żeby było ciekawiej idzie do klubu na sylwestra dla singli z koleżanką, która od dawna mówiła, że do siebie nie pasujemy i kazała mnie olewać.
  • 43
@eighthsen: Lol. Skąd niby takie dane? Że niby 96% ludzi (tu chyba o facetach piszesz) na świecie to ekstrawertycy? Zmień źródło informacji cumplu, krzywa rozkładu normalnego nie lubi, jak się z niej robi kurtyzanę.