Wpis z mikrobloga

Benk.
@FilozofujacaCalka @Greebo @2ndLaw @dizzydom @imaginaerum @imo0mfg @Alight @qkamil @idealny_material_na_zone @kankawa @czmaja @kielon_ @niziu @somatotropina @Zacouille @no_wai @DupaJasia_ @amanitis28 @jestemstefcia

Pomyśleć że 19 osób mam na tej spamliście.

Jest piątek, a w sumie to taka niedziela, bo święta.
Prawie 4 miesiące od ostatnich ciekawostek, najwyższy czas żeby coś skrobnąć.
Mimo że pokusa #!$%@? makowca silna we mnie.
To nie jest tak, że mi się nie chciało, bo chciało mi się, ale byłem zbyt leniwy.
Teraz jak mam wolne, to postaram się do sylwestra coś jeszcze napisać. Chyba.

Follow Me, bo to o tej piosence coś napiszę, może mądrze, może głupio, nie wiem.
Szósty utwór na przed ostatniej płycie zespołu prosto z Teignmouth.
Był to też trzeci z pięciu singli promujących tą/tę płytę. Innymi singlami były:
-Survival
-Madness
-Supremacy
-Panic Station.
Wracając do Follow Me, bo to jest crème de la crème tego epizodu.
Na początku tego prawie czterominutowego utworu można usłyszeć czyjeś bicie serca.
Zapytacie się czyje? Jest to bicie serca syna Matta, Binga.
Skoro jesteśmy przy Mattcie, to wspomniał on w wywiadze że Follow Me to nic innego jak piosenka "o posiadaniu dziecka, i takie tam"
Jak już przywołałem Matta, to nadmienię że on jak i cały zespół stwierdzili że Follow Me jest "inna niż wszystkie"

Garść ciekawostek, taka garść jak się rzuca ptakom chleb żeby se zjadły.
*Do produkcji tego utworu Muse zaprosiło inne trio Nero, który to zespół specjalizuje się w muzyce elektronicznej.
Dlaczego? Ano po to, żeby pomogli im ulepszyć elektroniczne brzmienie tej piosenki.
*Głos Bellamy'iego waha się pomiędzy G2 do B♭4 i jest to zarazem najszerszy zakres głosu na całej płycie The 2nd Law.
*Wersja instrumentalna Follow Me została wykorzystana w napisach końcowych do filmu World War Z
*Pomiędzy 1:42 a 1:43 w "teledysku" umieszczonym na YouTube widać "przez przypadek" klatkę z adresem: f0110w.me
Przejście na tą/tę stronę spowoduje że będziecie mogli ściągnąć sobie legalnie za darmoszkę właśnie ten utwór który został nagrany podczas występu w o2 Arena.
*Wspomniany wcześniej "Teledysk" to zlepek nagrania z też wcześniej wspomnianego występu w o2 Arenie w Londynie. Twórcą tego genialnego dzieła jest niesamowity Tom Kirk

#muse





R.....y - Benk.
@FilozofujacaCalka @Greebo @2ndLaw @dizzydom @imaginaerum @imo0mfg @...
  • 3