Wpis z mikrobloga

W Teleexpresie nie było ani słowa o #spacex, za to 5 minut było poświęcone TK, 3 minuty wyprzedaży choinek i minuta filmowi ''Listy do M 2''. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Elon Musk w krainie kartofli tak bardzo niedoceniony. Kiedy on będzie podbijał kosmos my będziemy mówić o tym, że nie ma technologii do odczytania zapisu czarnych skrzynek z Tupolewa.
źródło: comment_x5OT525zOPaFx9A1ROb1O7EONLFizsif.jpg
  • 47
Ludzie chcą żyć, żreć i srać. Eksploracja kosmosu ich nie interesuje, wykracza poza ich ambicję.


@crystaldragon: Nie ma żadnej eksploracji kosmosu, wracajcie do kupowania sokowirówek z wymiennymi końcówkami w telezakupach mango i robienia kotletów mielonych. Jeśli złożycie zamówienie w ciągu 15 minut dostaniecie dwie końcówki gratis. Po co wam eksploracja kosmosu? Przecież nigdy nie polecicie na marsa, a taką sokowiróweczkę możecie mieć od ręki.
Ten news powinien wisieć wyryty drukowanymi literami na nagłówku i rozpoczynać każdy szanujący się dziennik informacyjny, a nie jako 10 sekundowy dodatek do gówna którego nikt nie ogląda.


@WezelGordyjski: Możesz wytłumaczyć czemu próbne testy prywatnego przedsiębiorstwa przemysłu kosmicznego mają być newsem dnia? Warto o tym wspomnieć, ale tak szczerze to te całe wydarzenie jest tylko "ciekawostką branżową".
Chodziło mi bardziej o to, że w TV nie podają przełomowych osiągnięć technicznych/naukowych, chyba, że im się zachce.


W skrócie : Mamy w TVP Misję, ale prowadzimy ją tylko kiedy nam się zachce.

Gdyby tak podawali, to nazbierało by się sporo tych informacji


@zerozero7: A ja może zacząłbym w końcu płacić abonament.
@WezelGordyjski: Po co zwykłym zjadaczom chleba takie informacje skoro nie zrozumieją tego w ogóle i powiedzą; ' o co chodzi'? Tutaj potrzeba dokumentu godzinnego który wyjaśni całą ekspedycje i pokaże na co ma to wpływ i co zmieni. Tak to przykre.
@WezelGordyjski: Ja nie wiem czy wy macie po 15 lat, że hejtujecie, że w Teleexpressie nie pokazali czegoś ważnego? Od tego są w TVP wiadomości! Teleexpress to generalnie zbiór informacji lekkich i tylko czasami przytoczą jakieś ważne sprawy. Za wikipedią:

Program jest obficie wypełniany zabawnymi materiałami z różnych zakątków Polski, co odróżnia go od innych programów informacyjnych, zajmujących się bardziej poważnymi tematami
@Hoho: nie, ponieważ telewizja publiczna powinna mieć jakąś misje, teraz była jedna z okazji żeby coś ciekawego przekazać. Jakoś BBC nic nie przeszkadzało żeby zrobić porządny materiał o spacex.