Wpis z mikrobloga

@soft1house: market ciagle od Blackberry. Domyśle jest instalowany także amazon appstore, gdzie jednak nie ma wszystkich aplikacje. Trudno mi powiedzieć jak jest z wydajnością na passport, ale na z10 apki działają bardzo zle - telefon ma jednak już ok. 3 lat. Z wykopu korzytam z apki na androida i potrafi czasami przymulic.
@soft1house:

teraz ten priv wyszedł ale to już na badziewnym andku.

Ciągle piszemy o brakach w BB OS10, że nawet obsługa Facebooka jest na tragicznym poziomie i jeszcze twierdzisz, że to andek jest badziewny?

Gdybym mógł, od razu na moim Q5 zmieniłbym system właśnie na Andka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wielooczek: Ponieważ jest to otwarty system. Aplikacje są niedopracowane, jest ich masa owszem ale większość to gnioty. Brak konkretnego wsparcia dla modeli (loteria) Tanich modeli nie warto kupowac bo zamula po miesiącu pracy.
Np taki S6 po kilku miesiącach potrafi zwolnić !.
@soft1house:

Ponieważ jest to otwarty system.

To raczej zaleta? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Aplikacje są niedopracowane

No taki FB na Andka ma znacznie lepszą aplikację od tej na BB ( ͡º ͜ʖ͡º)

Brak konkretnego wsparcia dla modeli (loteria) Tanich modeli nie warto kupowac bo zamula po miesiącu pracy.

No to fakt. Dalej nie mogę pojąć czemu Google nie wprowadzi mechanizmu aktualizacji podobnej
No to fakt. Dalej nie mogę pojąć czemu Google nie wprowadzi mechanizmu aktualizacji podobnej do tych z desktopowych linuxów.


@wielooczek: Gdyby aktualizacje bezpieczeństwa były realizowane a nie wodotryski to byłby to dobry system
@soft1house: Sam mam od miesiaca blackberry passport silver i jestem bardzo zadowolony. system jest fajnie pomyslany, brak jakichkolwiek przyciec, wszystko dziala bardzo szybko. bateria trzyma dwa, trzy dni z wlaczonym 3g i wifi. z aplikacji ktorych uzywam i dzialaja ze sklepu play to sa to: spotify, janosik, jakdojade, mapy google, onedrive, aplikacja banku millennium, onedrive, tvp stream. wszystko dziala elegancko, a co lepsze mozna zarzadzac uprawnieniami kazdej aplikacji, nawet tych androidowych