Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj na skokach w Engelbergu i stwierdzam, że nasi skoczkowie to nieźli buce. Z wszystkich reprezentacji najwięcej kibiców przyjechało oglądać właśnie ich, a żaden z nich nawet nie podszedł się przywitać. Większość z nich miała czas przez całą drugą serię, i ja rozumiem, że szejm, głupio i siara podchodzić, bo chcieli skoczyć lepiej. Ale na miłość boską, większości tych polskich kibiców do pełni szczęścia wystarczyłoby usłyszeć od nich: Cześć, fajnie, że przyjechaliście! 30 sekund!
Ciekawe, że inni zawodnicy podchodzili do kibiców w swoich barwach narodowych i mimo stresu przed skokiem przybijali im piąteczki i zamieniali parę słów.
Ale przecież najważniejsze, że hajs z reklamy Pleja sie zgadza i miejmy w dupie kibiców.
#gorzkiezale #skoki #skokinarciarskie #truestory
Pobierz
źródło: comment_zGfS3nQ26j74rEvaY0wc2n7u12zsTdg5.jpg
  • 16
@Kati0: tak jest, bywam czasem w budce gdzie przesiadują skoczkowie, gdy poprosili aby Kamil podpisał się na plakacie który miał iść na licytację WOŚP, to mówił że nie teraz, że nie może, jak by mu szkodziło te 5 sekund machnąć markerem...
Z drugiej strony Żyła to całkiem spoko gość z którym można normalnie porozmawiać ;)
@Kati0: może atmosfera teraz jest w kadrze zła, ja jakoś nigdy nie miałem z tym problemu, ze Stochem przybijałem piątkę, z Kotem miałem zdjęcie, Kubacki czy Żyła z kolei nie mieli problemu żeby mi się podpisać. No chyba, że to jakaś różnica jeśli chodzi o miejsce, bo ja akurat byłem tylko na polskich konkursach ;)