Wpis z mikrobloga

  • 2
Dostałem mandat 30m od domu za brak dokumentów. Żona dokumenty od razu przyniosła ale i tak #!$%@?ł mi 100 zł. Taka oto przyjazna policja i przyjazne państwo.
#policja
  • 19
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
a wiecie jak się wytłumaczył? cyt. "a gdyby pan pojechał w Polskę i coś by się stało i nie miał Pan dokumentów to nie mógłby Pan kontynuować jazdy".
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
I tak dla mojego dobra te 100 zł. po 50zl za brak przy sobie dokumentu OC i dowodu rejestracyjnego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FireDash: trzeba było. ale ja na 100% byłem pewny ze nie będzie mandatu bo przecież żona z dokumentami idzie. namawiał mnie nawet ze jak żona nie może wyjść z domu to niech jakiś sąsiad przyniesie. #!$%@? mać! ale #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kzyhu: To jak, namawiał cię, a potem dał ci mandat? To ja bym w takim przypadku nie przyjął. Niby 100 zł ale wolałbym się sądzić. Zresztą nie mieści mi się w głowie to co mówisz, po co miałby ci to mówić?
  • Odpowiedz
@kzyhu: Nie chce mi sie w to wierzyc, ale jesli przyjales ten mandat to troche sie sfrajerzyles, nadal mozesz sie odwolac. W sadzie powiedzialbys, ze decyzja o mandacie zapadla w momencie gdy miales juz dokumenty.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@FireDash: w sensie ze teraz postapilbym inaczej ale tak już jest ze dopiero po jakimś czasie człowiekowi przychodzi do głowy myśl że mógł powiedzieć "w dupę sobie wsadź ten mandat"
  • Odpowiedz