Wpis z mikrobloga

Za gówniaka człowiek się śmiał z Leppera i tego ich wiejskiego stylu bycia i życia - ale tak po prawdzie mówiąc, po latach dostrzegam że ten człowiek miał dużo racji. Ostrzegał przed drogim cukrem - i tak było. Ostrzegał przed układami - i tak było.

Ostrzegał przed Unią, to ludzie z niego robili wariata że jak to on do Unii nie chce - ale jak ja bym wiedział że to tak będzie, to bym sam namawiał rodziców do głosowanie na NIE w referendum w 2003.

#oswiadczenie #nocnazmiana #lepper #polityka
  • 92
Ja tam akurat pamietam Polske przed unia i jakos nie chcial bym do niej wracac


@Taco_Polaco: Sądzisz że Polska po 10 latach bez Unii wyglądała by tak samo?
@kamila-rodowicz: Takie zestawienia można sobie o kant dupy potłuc. Nie uwzględniają konieczności zatrudniania tysięcy urzędników , konieczności brania kredytów żeby te pieniądze dostać, strat rolników, rybaków itp związanych z limitami itp,itd. Jak to ktoś kiedyś w miarę obliczy to można podyskutować.

Po
@KochanekAdmina: Być może ale też nie miał bym kosztów obsługi 1BLN długów. Niektórzy liczą nawet więcej. Takie inwestycje trzeba skalkulować czy zysk z ich budowy będzie większy od kosztów i ewentualnych odsetek a nie budować na pałę
ale jak ja bym wiedział że to tak będzie, to bym sam namawiał rodziców do głosowanie na NIE w referendum w 2003.


@MarianoaItaliano: Widzisz, to jest właśnie najważniejsze w tym wpisie. Nawet się zastanawiałem czytając to zdanie, czy przypadkiem nie trollujesz i nie próbujesz wyśmiewać dzisiejszych przeciwników obecności Polski w UE.

Bo hmm... W większości są to ludzie, którzy w 2003 roku nie mogli jeszcze zagłosować, więc niewiele pamiętają z polskiej
@Taco_Polaco: w 2012 roku podczas euro różnica pomiędzy Polską a Ukrainą nie była jakaś wielka. Trzeba brać pod uwagę że jest to kraj będący pod wpływem Rosji. Serbia to akurat miała wiele problemów przez ostatnie 15 lat
@ediz4: Dobra... widze ze rozmawiam z jakims fantasta.

No pobudowali prawie tyle samo co my.


Podaj mi prosze co takiego pobudowali poza stadionami :D:D:D

Spojrz sobie chociazby na mape ukrainskich autostrad ktore ponoc wybudowali :D Spojrz na infrastrukture w miastach albo stan komunikacji. Z jakiegos powodu w necie pelno jest filmikow gdzie Ukraincy spuszczaja sie nad polskimi drogami i miastami a na odwrot nie bardzo... Zreszta te filmiki zajebiscie przypominaja mi
@Taco_Polaco: A my co pobudowaliśmy? Przecież budowa większości odcinków skończyła się po euro.

Z jakiegos powodu w necie pelno jest filmikow gdzie Ukraincy spuszczaja sie nad polskimi drogami i miastami a na odwrot nie bardzo....

Bo minęły 3 lata a oni stanęli w miejscu a wręcz się cofnęli przez wojnę?