Wpis z mikrobloga

@vind: Petru codziennie bryluje w mediach. Nawet politycy PO nie są tak ostro promowani jak Petru. A czy jeden artykuł? No sorry, przeczytałem twoje pytanie, wszedłem na stronę - Petru jest. Nie siedzę na tefałenach cały dzień, by sprawdzać, ile razu i w jakich godzinach był promowany Petru... jak masz takie zboczenie, to możesz tak robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@simperium: Bez tv trudno będzie. Wiesz co mnie bawi najbardziej? Że najpierw piszesz że Petru jest promowany w mediach a potem, że się w tym nie orientujesz. Ktoś takim stwierdzeniem na mirko zarzucił i reszta powiela :D
@simperium: No pisząc, że nie sprawdzasz ile razy i kiedy był promowany raczej potwierdzasz to, że się w tym niezbyt orientujesz :/ Nie wiem jak w tv (chociaż gdy czasem miałem okazję zerknąć to raczej głównie o pis mówili) ale w internecie o Petru tak głośno jest tylko na wykopie. Konserwy robią mu darmowa kampanię tutaj.
@simperium: i tutaj widać twoje wybiórcze podejście. Bo jest to news o 3 najpopularniejszych partiach a nie o Petru ( ͡ ͜ʖ ͡) Równie dobrze można powiedzieć, że jest to artykuł o, Kaczyńskim.