Wpis z mikrobloga

#cebuladeals #protip

Jeśli macie w domu dużo wody, ale macie straszną ochotę na colę, to kupujecie puszkę coli i za każdym razem, kiedy chcecie się jej napić, bierzecie mały łyk coli, następnie kilka-kilkanaście łyków wody, a na koniec znowu łyk coli. Macie wtedy wrażenie, że wypiliście bardzo dużo coli. W ten sposób, z jednej 0,33l puszki coli, można zrobić ponad 30 l coli.
  • 68
  • Odpowiedz
@nevill: nie dużą, głównie mięsień piwno-fastfoodowo-colowy :D ale zanim zeszła opona schodziło równomiernie ze wszystkiego więc w oczach znajomych mocno schudłem, mówili mi nawet ze za bardzo ale #!$%@?ło mnie ich zdanie bo sam czułem się o wiele lepiej :D zrobiłem się bardziej żywy itp :D Same plusy dodatnie :) Oponka jeszcze mała jest ale to głównie skóra która musi sama zniknąć bedąc niepotrzebną :) Pierwsze dwa miesiace dieta a potem
  • Odpowiedz
@coo84: No to jest idealny program żywieniowy na nowy rok - solidna dieta, jesz co lubisz, a i przy okazji portfel Ci puchnie :O wszystko w jednym - chyba jakiś majfriend to wymyślił w cyklu 2in1 :D btw. przypomniał mi się dowcip co do spełniania wielu potrzeb na raz:

Stoi w kolejce Matka z małym dzieckiem.
Dziecko krzyczy - mamo, mamo chce mi się jeść i pić!
Matka - uspokój się
  • Odpowiedz
Jeśli macie w domu dużo wody, ale macie straszną ochotę na colę, to kupujecie puszkę coli i za każdym razem, kiedy chcecie się jej napić, bierzecie mały łyk coli, następnie kilka-kilkanaście łyków wody, a na koniec znowu łyk coli. Macie wtedy wrażenie, że wypiliście bardzo dużo coli. W ten sposób, z jednej 0,33l puszki coli, można zrobić ponad 30 l coli.


Jarosław Kuźniar

@flakiwolowe:
  • Odpowiedz
@flakiwolowe: Do tego polecam chleb ze słoniną po sowiecku:
Bierzesz kromkę czerstwego chleba, kładziesz na jednym końcu kawałek słoniny i jesz, popychając słoninę po kromce zębami i delektując się jej zapachem...
  • Odpowiedz
@flakiwolowe: rzeczywiście dobry pomysł dla biedoty. ja akurat tak oszczędzać nie muszę, ba, zdarza mi się robić odwrotnie. Kiedy chcę napić się wody, biorę łyka, po czym wypijam butlę coli, kończąc łykiem wody. Oszczędne to nie jest, ale stać mnie.
  • Odpowiedz
@vaxx:
@QuDos: u mnie oceny mają być wystawione do 8 stycznia więc już czas. Przykładowo w środę mam hmm systemy operacyjne, w na tel następnym tygodniu do szkoły idę do wtorku więc systemów nie będzie, wracam dopiero 7 więc też nie będzie systemów które miałybyc 6.
Się rozpisałem. Dobranoc
  • Odpowiedz