Wpis z mikrobloga

#cebuladeals #protip

Jeśli macie w domu dużo wody, ale macie straszną ochotę na colę, to kupujecie puszkę coli i za każdym razem, kiedy chcecie się jej napić, bierzecie mały łyk coli, następnie kilka-kilkanaście łyków wody, a na koniec znowu łyk coli. Macie wtedy wrażenie, że wypiliście bardzo dużo coli. W ten sposób, z jednej 0,33l puszki coli, można zrobić ponad 30 l coli.
  • 68
@QuDos: W tym okresie, to chyba i tak dopiero proponowane oceny były (z tego, co pamiętam, to niższej niż proponowana nie można było otrzymać) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli macie w domu dużo coli, ale macie straszną ochotę na wodę, to kupujecie puszkę wody i za każdym razem, kiedy chcecie się jej napić, bierzecie mały łyk wody, następnie kilka-kilkanaście łyków coli, a na koniec znowu łyk wody. Macie wtedy wrażenie, że wypiliście bardzo dużo wody.
@flakiwolowe:

Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).


A więc przechodząc do jadłospisu za