Wpis z mikrobloga

@utopjec: tak jasne

Wziąłem kredyt we frankach po 2,35 zł, bo uwierzyłem Tuskowi, że będziemy wchodzili do strefy euro. W 2008 r. przewalutowałem go na złotówki, bo straciłem na tym. Nie mogłem powiedzieć ludziom zróbcie to samo, bo to byłaby rekomendacja – tak Ryszard Petru, lider stowarzyszenia NowoczesnaPL, tłumaczył się w „Po przecinku” w TVP Info, ze swoich prognoz z 2011 r. Szacował wówczas, że frank szwajcarski nie zdrożeje i opłaca
@utopjec: > W 2008 r. przewalutowałem go na złotówki, ...prognoz z 2011 r. Szacował wówczas, że frank szwajcarski nie zdrożeje i opłaca się brać kredyty we frankach
No właśnie czytaniem ze zrozumieniem to coś co powinieneś przećwiczyć. Nie mógł powiedziec ludziom o tym, że przewalutowal kredyt w 2008 roku bo to by była rekomendacja, za to w 2011 mógł przewidywać że frank nie zdrożeje i opłaca się dalej brać kredyty we
@merciless85: a więc w 2008 zachęcał, a 2011 szacował.. czy szacowanie jest zachęcaniem? mnie interesuje tylko słowa z grafiki i to skomentowałem, wątki poboczne o Tusku są już tematem na kolejną dyskusję