Wpis z mikrobloga

@stan-tookie-1: kurde :) skoro kobity mają jeszcz zdrowie na inne formy zapłodnienia to nie mam nic do tego :).
Co do inwitro to moralnie nie chcę tego oceniać bo jestem za cienki bolek (problem mnie na szczęście nie dotyyczy) ale chaniebny jest sam fakt, że sa ludzie, którzy mówią, że inwitro jest drogie i że państwo ma refundowac itp itd.... qurwa ludzie kochani dziecko jak się urodzi jest 100X droższe....
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler: W jaki sposób dzieli? Mi się wydaje, że hipokryci z opozycji ostatnio wprowadzają zamieszanie nie mogąc pogodzić się z przegraną. Nie sprawdzili się (a raczej obywatele przejrzeli na oczy), cóż niech teraz inni spróbują.
  • Odpowiedz
@acidd: daje plusa bo smiechlem, ale przekaz sam w sobie to dno. Zwyczajne dla lewakow calkowite przeksztalcenie rzeczywistosci. Kiedys moze powstanie na to lek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StanMarsh: A nie dzieli? Otacza się głównie emerytami, których ani temat in vitro już nie dotyczy, ani nie oni będą za niego płacić. Państwo sponsoruje dużo debilniejsze "inwestycje", nie rozumiem dlaczego lepiej wydać 3 mld PLN na stadion ze #!$%@? dachem, niż na wsparcie narodzin dziesiątków tysięcy nowych obywateli, w taki czy inny sposób.
  • Odpowiedz
@stillnothingmovesyou: bardziej mi chodziło o to, że mają wytrwałość żeby działać w swoich przekonaniach. Czy to wyjść na ulicę jak Rydzyk zwołuje protest, czy to pojechać na pielgrzymkę, a ostatecznie pójść dużo liczniej na wybory niż młodzieży i wybrać swoich polityków do władzy.
  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: Więc jeżeli ktoś ma inne poglądy na różne tematy to dzieli Polaków? Nie wiem czy wiesz ale to co widzisz na obrazku to nie słowa tych kobiet. Z tego co wiem to rząd nie zakazał in vitro, a finansowane powinny być przede wszystkim kosztowne leki ratujące życie. Jeżeli ktoś decyduje się na dziecko, a ciężko mu znaleźć pieniądze na ten zabieg (około 10 tys.) powinien zastanowić się czy będzie
  • Odpowiedz
@StanMarsh: chodzi mi o to, kogo używa się w walce politycznej - Jarek używa (to wg mnie dobre słowo) emerytów, bo akurat na nich łatwo mu wpłynąć (poprzez argumenty religijne, bynajmniej nie merytoryczne czy finansowe).
Gdyby wylistować wszystkie wydatki państwa w kolejności wg ich ważności dla społeczeństwa, to zapewniam Cię że in vitro nie znalazłoby się na samym dole. Proponowałbym, aby rząd zaczął ciąć od końca tej listy, a nie
  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: Tak, tylko twoje porównanie co do tego, że jeżeli kogoś nie stać na ratujący życie lek to powinien umrzeć jest słabe, bo trzeba mieć jakieś priorytety. A co do pryzmatu finansowego, to niestety, ale światem rządzi pieniądz.
  • Odpowiedz